PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534216}
6,2 343
oceny
6,2 10 1 343

The Italian Key
powrót do forum filmu The Italian Key

Baśń?

ocenił(a) film na 8

Dla mnie film troszkę przypominał treść Małek księżniczki, no może nie trochę ale bardzo. wspaniała sceneria, magia Włoch, wieczna miłość.
Film nie jest banalny, chociaż przesłodzone heppy endy mogą powoli nudzić. zastanawia też klasyfikacja filmu, ponieważ jak na dramat, film nie jest aż tak bardzo dramatyczny, wręcz przeciwnie. Fabuła daje nadzieję, że wszystko w życiu jest możliwe

ocenił(a) film na 8
madelain

Popieram :) jeśli chodzi o magię i scenerię Włoch (osobiście mam nadzieję zobaczyć ją kiedyś na własne oczy ) ale nie zgadzam się co do happy end-ów mi nigdy się nie znudzą :D jestem niepoprawną romantyczką wiem :D

Jeśli zna ktoś podobne filmy czekam z niecierpliwością :D pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
madelain

Jak dla mnie film jest skrajnością - i sama nie wiem czy mogę go polecić... Z jednej strony ciekawy wątek, piękne krajobrazy, film wydaje sie mieć głębsze znaczenie a z drugiej te wszystkie happy endy które doprowadzają człowieka aż do mdłości... Ciepła bajeczka na nudny wieczór - ot co :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones