PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722767}
7,2 3 651
ocen
7,2 10 1 3651

The Last: Naruto The Movie
powrót do forum filmu The Last: Naruto The Movie

Fajny

ocenił(a) film na 10

Dla mnie jako maniaka Naruto film sie podobal :)
Od samego poczatku bylem za paringiem NaruHina wiec to juz jeden z plusow dla mnie ;)
Drugi watek to jak na anime ciekawe wyjasnienie sprawy brata Medrca 6 Ściezek i skad wywodzi sie klan Hyuga, bo nawet w anime ostanim odcinku gdy medrzec rozwamial z Naruto a Uzumaki powiedzial ze Rikudo jest kosmita ten odpowiedzial ze wcale tak bardzo sie nie pomylil wiec to iz Haguramo zamieszkal na ksiezycu i tam rowijal sie jego klan bylo calkiem mozliwe ( jak na to uniwersum) ;)
obejrze na pewno jeszcze kilka razy i lezka sie w oku nie raz jeszcze zakreci ;)
dalej zreszta po obejrzeniu Lza sie w oku kreci dlatego moze moja wypowiedz jest taka troche chaotyczna :)

ocenił(a) film na 3
Mefisto_015

Masz nasrane w głowie.

ocenił(a) film na 10
Drusix

nie bardziej niz ty ^^

ocenił(a) film na 9
Mefisto_015

Dokładnie. Był to najlepszy film o Naruto jaki do tej pory wyszedł. I nie sądze, zeby kolejny film (Boruto) miał go jakkolwiek przebic, bo to juz jednak nie o Naruto, lecz Boruto. Więcej filmów juz raczej nie bedzie (bo manga sie dawno skonczyla, anime tez juz przy koncu i mniej wiecej skonczy sie z wydaniem filmu Boruto), zreszta i tak ten i nastepny sa realizowane w bardzo szybkim czasie.

ocenił(a) film na 3
Mefisto_015

Polecam się leczyć jeśli lubisz toksyczne związki z marcinem 1995!! Polecam wam szukać miłości w Stalkerze lub facecie\kobiecie która tobą gardzi na każdym kroku i zamiast spędzać z tobą czas, szlaja się poza wioską!!! Na pewno dalej będziecie fanami tych kanonicznych par.

ocenił(a) film na 10
Mefisto_015

Fakt. Też byłem za zwiazkiem Hinatki i Naruto wiec mi się spodobało bardzo ;))

Mefisto_015

Jak już to hyuuga wywodzą się od Hamury a nie od Hagoromo gdyż ten przebudził sharingana, mangekyou sharinaga i rinnegana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones