PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404715}
6,5 715
ocen
6,5 10 1 715
The Last Word
powrót do forum filmu The Last Word

A ocenę ma taką niską na filmweb bo jakiś kompletny kretyn oznaczył to jako komedia. Według mnie nie było w nim ani jednej zabawnej sceny, bo nie o to w tym filmie chodziło. Film ten to znakomicie zrobiony dramat, o odchodzeniu, próbach poradzenia sobie z własnym życiem, o tym że przypadkowe zdarzenia mogą mieć wpływ na całe nasze dalsze losy, a także że nigdy nie jest za późno by zacząć robić to co nas uwalnia od trosk, nie ważne jak bardzo byłoby to pokręcone :)

ocenił(a) film na 10
Sarge72

exactly - jaka z niego komedia - też tak oceniłem, bo niecałe 7 to o wiele za mało ;).....

ocenił(a) film na 9
Sarge72

Wg mnie to dramat, romans, czarna komedia. Kilka dialogów strasznie śmieszyło.

Sarge72

Nie zgadzam się. W tym filmie jest bardzo dużo zabawnych scen. Moim zdaniem film jest w pewnym sensie komedią. Humor bazuje na absurdzie poszczególnych sytuacji. Generalnie film jest świetny, jeden z lepszych jakie oglądałem i zgadzam się, że ocena jest strasznie zaniżona. Motywem przewodnim filmu jest radzenie sobie z depresją. Jego twórcy pokazują, żeby nie brać życia śmiertelnie poważnie. Że w nawet najbardziej przygnębiającej sytuacji można odnaleźć jakiś pozytyw. Dają nadzieję na lepsze jutro. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones