PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625171}
4,4 338
ocen
4,4 10 1 338
The Letter
powrót do forum filmu The Letter

Ciesze się,że coś powstanie z Winoną.Zastanawia mnie jej rola....i w ogóle całość tego przedsięwzięcia....? Ktoś coś wie więcej....?

pery1

Dodałem opis do bazy, niestety na razie oczekuje w bazie na weryfikacje.

jamesdawid

Przeczytałem. Uzupełniam też obsadę bo są duże braki.

użytkownik usunięty
jamesdawid

Bardzo ciekawy opis. Wynika z niego że postać grana przez Winonę może być w pewien sposób bardzo podobna do tej jaką miała Natalie Portman w Czarnym Łabędziu. Mam nadzieję że na realizację tego filmu zostaną przeznaczone odpowiednie środki finansowe, bo zapowiada się bardzo interesująco.

Na internecie można, było zobaczyć nawet kilka zdjęć Ryder z planu.

jamesdawid

świetna obsada, mó ulubiony aktor James Franco : D

ocenił(a) film na 3
pery1

Zapowiada się świetnie. Może wreszcie doczekamy się dobrego filmu z Winoną w roli głównej. :)

ocenił(a) film na 3
Kung_Fu_Master

Jednak nie...

pery1

Czy ktoś wie kiedy ten film wejdzie do kin? nie mogę się doczekać, oby to było coś ambitnego

magdavesper1992

Film będzie rozprowadzany w USA przez Wrekin Hill Entertainment, ale ma mieć tylko niewielką dystrybucję kinową, niestety. A premiera jesienią 2012. Podejrzewam, że w Polsce nie trafi do kin, chyba że znajdzie się jakiś polski dystrybutor skuszony nazwiskami (w tym polskim Dagmary Domińczyk) albo film zbierze doskonałe recenzje, które przełożą się na oszałamiający sukces kasowy...

skaffen

Dzięki, za informację. Zapowiada się naprawdę niezłe kino obłędu, ponadto Ryder i Franco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones