PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746246}
5,3 48 139
ocen
5,3 10 1 48139
3,8 10
ocen krytyków
The Meg
powrót do forum filmu The Meg

4/10

ocenił(a) film na 4

Drewniana gra aktorska. Pani biolog mnie irytowala, Jason tez jakos mnie draznil swoja gra, nie czulem zadnych jego emocji. Zadnego strachu, przerazenia, tylko obojetnosc. Mysle, ze to przez to, ze jego twarz nie jest plastyczna i jest identyczna w kazdej scenie. Moze tez bylem negatywnie nastawiony na ten film, bo w naszym kinie tego dnia nie dawali jedzenia, ja bylem glodny i przez dwie godziny zabijalem glod woda, a godzine przed zakonczeniem seansu mialem tak pelny pecherz, ze chcialem tylko konca tego dramatu.
Panna mloda pod koniec filmu mnie zalamala. Spotkala olbrzymiego rekina, a przejmowala sie spieprzonym slubem?
Film przewidywalny, Jason jako bohater ratuje wszystkich, czego w ogole sie nie spodziewalem!
Xhcialbym w koncu trafic na film, gdzie glowny bohater nie jest bohaterem wcale. Jest tchorzem, z zona lub bez, ale zeby ta opcja bez nie byla spowodowana smiercia zony na raka. Zeby nie musial ratowac swiata tylko swoja dupe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones