PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746246}
5,3 48 147
ocen
5,3 10 1 48147
3,8 10
ocen krytyków
The Meg
powrót do forum filmu The Meg

Kiedy zobaczylam trailer myslalam ze film bedzie tragiczny, bez wciagajacej akcji, i tylko nafaszerowany efektami graficznymi i kiepskim bohaterstwem aktorow. A jednak dali rade. Film oglada sie dobrze, fabula wciaga i jest pare zwrotow akcji. Z niezbyt rozsadnego pomyslu scenarzysci wyciagneli co mogli skladajac trzymajaca sie ladu fabule. Nie przesadzili. Polecam. Wlasnie wrocilam z kina i nie mam wrazenia ze stracilam czas.

ocenił(a) film na 7
Urszula_Kupis

a ile jest rekina w tym filmie bo to interesuje mnie ajbardziej :D

mastachaz

No tu troche niedosyt jest ale pojawia sie na szczescie w calosci, wiec mozna cos zobaczyc. Nie tak jednak jak w Jurassic World gdzie wszytko lata wszedzie :) Mysle w The Meg napiecie jest lepiej zbudowane

ocenił(a) film na 7
Urrs

bardziej podobal mi sie jurassic park

ocenił(a) film na 2
Urszula_Kupis

Ty tak na serio? Ja zaluje kazdej minuty straconej na ogladanie tej przewidywalnej dluzyzny z tragiczna gra aktorska :(

Mada0604

No... to zalezy czego sie oczekuje. Tu generalnie nie nastawialam sie na styl filmu typu "Trzy billboardy za Ebbing" (akurat tez ostatnio ogladalam). Mysle ze wypadlo dobrze wziawszy pod uwage sam pomysl. Nie polozyli tego

ocenił(a) film na 10
Urszula_Kupis

Ten film nie wiele ma z książki, niema tu żony Taylora. NIema lodzi która zaatakowała megalodona

piotrln

Moze bedzie cos wiecej w drugiej czesci... Podejrzewam ze 2 czesc powstanie gdzies w 2020. Jest ksiazka???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones