PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746246}
5,3 48 154
oceny
5,3 10 1 48154
3,8 10
ocen krytyków
The Meg
powrót do forum filmu The Meg

Moja opinia

ocenił(a) film na 6

Po ukazaniu się na platformie HBO filmu Mag 2 postanowiłem przed jej obejrzeniem nadrobić pierwszą część. Seans był do obejrzenia, jednak nie ma tutaj nic specjalnego. Jest on zakwalifikowany do kategorii: akcja, horror oraz Sci-Fi i zupełnie szczerze z horrorem mamy tutaj niewiele wspólnego. Nie ma tutaj praktycznie żadnych scen mrożących krew w żyłach czy jakiś nie wiadomo jak brutalnych zgonów. Wiadomo część naszych bohaterów ginie podczas trwania całej tej przygody, ale mimo wszystko z tym horrorem by nie przesadzał. Całość dzieje się w okolicy stacji badawczej lub na środku oceanu. Przyznacie sami, iż dało się wybrać bardziej klimatyczne miejsca, jeśli chcieli zrobić coś na wzór filmu szczęki. Jeśli chodzi o bohaterów to oczywiście moją oni określone osobowości i w jakimś stopniu możemy się z nimi utożsamiać lub kibicować konkretnym osobą. Poza Jasonem Stathamem wyróżniłbym rolę Jaxx graną przez Ruby Rose. Nie wiem czemu, ale jakoś podobało mi się fabularne zbudowanie tej postaci. Do obejrzenia jak najbardziej, lecz nie wiem, czy prędko będę chciał sobie odświeżyć tę pozycję filmową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones