PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843004}
6,0 31 853
oceny
6,0 10 1 31853
4,8 9
ocen krytyków
The Old Guard
powrót do forum filmu The Old Guard

Te spiny, o wątki LGBT, te lamenty o "poprawność polityczną", która Was tak piecze, już mało na kim robią wrażenie, a na pewno nie na Netflixie. Może być to ciężkie, ale spróbujcie sobie wyobrazić, że Netflix ma sztab analityków, ktorzy na bieżąco analizują ogrom danych i lepiej wiedzą, co będzie "klikalne/oglądalne", a spina jakichś randomowych gości, z jakiegoś serwisu, nic nie zmienia. :)
Toteż wszyscy prawilni wieszcze, wróżący Netflixowi - już od dłuższego czasu - upadek, szkoda Waszych nerwów. Takich krzykaczy jest garstka, nawet jeśli się wylogujecie, to będziecie niczym więcej niż promilem dla Netflixa. Przeciętny widz, który nie ma spiny odbytu ze strachu o swoją męskość, nawet nie zauważa takich wątków. A Netflix jest o tyle mądrzejszy, ze szybko nauczył się co to jest pink money. ;))
PS. Dzięki za te wszystkie spiny. Miałem nie oglądać, teraz chętnie obejrzę. A pośrednio nabiję licznik filmowi. :))

ocenił(a) film na 4
twojmnich69

Szkoda ich nerwów i szkoda naszych nerwów;p żebyś ty wiedział co przy "Przeklętej" się odwala. "Kradzież dziedzictwa kulturowego!!!". Oczywiście cały ból polega na tym że aktor który gra Artura jest czarnoskóry. I w sumie ta drama mnie także nawet zachęciła by zobaczyć ten serial więc planuje to w najbliższym czasie. Choć i tak bym wolał by prawica nie istniała xD

ocenił(a) film na 5
nestorek69

Czymże będzie filmweb, bez tej rzeszy oburzonych komentarzy? :P

ocenił(a) film na 4
Trinity_3

Na pewno nie znanym nam filmwebem;p

ocenił(a) film na 6
nestorek69

Właśnie tak mi się wydawało, że skądś słychać trzask pękających końców pleców. ;) Biorę więc popcorn i idę na forum "Przeklętej".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones