PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143377}
6,8 4
oceny
6,8 10 1 4

The Place of the Dead
powrót do forum filmu The Place of the Dead

Witam,
czy ktoś z użytkowników FW wie gdzie można go zobaczyć lub ma ten film???
Widziałem go w 1997-8, chętnie bym obejrzał go ponownie.
Będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Johny777

Widziałem ten film dawno temu w TV Wrocław - był rozpowszechniany pod tytułem "Wąwóz śmierci".

ocenił(a) film na 9
marek_misiak

Dzięki Marek, właśnie ten tytuł coś mi mówił ;)

ocenił(a) film na 6
Johny777

Swoją drogą niby niedroga produkcja TV, a jednocześnie wciągający i klimatyczny film :-)

ocenił(a) film na 9
marek_misiak

Tak, film pamiętam że wciągał i dobrze mi się wydawało że na faktach był. Aż taki ''niedrogi to ten film chyba nie był, reżyser też się spisał z tego co pamiętam. Czytałem o tej wyprawie (teraz sobie przypominam nazwę czasopisma)
o nazwie chyba ''X-Factor''. kilka lat temu wychodziły takie gazetki które kompletowało się do
płatnego segregatora :D Mój Teść namiętnie to kupował. So, chętnie obejrzę go jeszcze raz.

ocenił(a) film na 6
Johny777

O co konkretnie chodziło z tą wyprawą? Nie wiedziałem, że ten film jest oparty na faktach.

ocenił(a) film na 9
marek_misiak

Dokładnie już nie pamiętam, widziałem go w 1996-7, ale z tego co przeczytałem na wiki to
chyba o sławę i rozgłos w prasie, niewielu z tego rejonu powróciło:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Place_of_the_Dead

Świetny film, nareszcie chociaż znam tytuł, mam nadzieję że wkrótce go ponownie obejrzę.

ocenił(a) film na 6
Johny777

Czyli koniec końców wszyscy przeżyli w tym filmie? Bo już nie pamiętam...

ocenił(a) film na 9
marek_misiak

O, tego to ja już nie pamiętam, btw, link do wiki dzięki uprzejmości Pana Androw.

ocenił(a) film na 9
marek_misiak

Przepraszam, link do wiki dzięki Pani weishenme

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones