PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796831}
6,7 6 203
oceny
6,7 10 1 6203
4,6 7
ocen krytyków
The Place
powrót do forum filmu The Place

O ile "Dobrze się kłamie w dobrym towarzystwie" było filmem naprawdę dobrym, to "The Place" jest nieporozumieniem. Seans idealny dla fanów Paolo Coelho, kołczów i mentorów internetowych. Wielkie rozczarowanie.

ocenił(a) film na 8
pangenialna

Widziałem wczoraj ten seans i byłem pozytywnie zaskoczony. Moim zdaniem scenariusz jest niesamowicie napisany, porusza wiele wątków na raz, łącząc w jedną spójną i ma na tyle ciekawą historię, że wystarczy jednen plan, aby wciągnąć widza do samych napisów końcowych. Dodam, że jedyny kiczowy wydźwięk tej kinematografii to muzyka, która z utworu na utwór była coraz gorsza.
Ale każdy ma swoją opinię i chętnie poznam szczegóły co było na „nie” według Ciebie.

ocenił(a) film na 3
michapanasiuk

Muzyka faktycznie niesamowicie kiczowata. Początkowo byłem zaintrygowany, liczyłem na jakieś logiczne wyjaśnienie całej sytuacji, kiedy już byłem pewien, że nic takiego nie dostanę mocno się rozczarowałem. Niby film o tym ile ludzie potrafią poświęcić dla swych marzeń i jak często w trakcie ich realizacji zmieniają zdanie, tak naprawdę przez półtorej godziny oglądamy nudne rozmowy faceta w kawiarni z których ostatecznie nic nie wynika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones