PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431435}
6,2 5 467
ocen
6,2 10 1 5467
The Poughkeepsie Tapes
powrót do forum filmu The Poughkeepsie Tapes

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli filmu, lub już widzieli ale wyłączyli gdy zaczęły się napisy
końcowe - poczekajcie/przewińcie film, gdyż po ostatnich napisach jest jeszcze jedna, krótka
scena, którą osobiście uważam za jedną z ciekawszych w tym filmie. Naprawdę polecam :D
PS: Jak ktoś nie widział, i nie ma już dostępu do filmu, niech napisze w komentarzu to mu ją
dokładnie opiszę by nic nie stracił :D

rozi_5

Dzięki Ci za ten temat, ta scena jest faktycznie jedną z najlepszych w filmie. Całkowicie obrazuje fabułę i kontekst filmu.

ocenił(a) film na 7
rozi_5

ja chyba nie kojarzę

ocenił(a) film na 8
rozi_5

ja chyba też nie kojarzę, musiałem wyłączyć film, nie czekałem na nic po napisach. Możesz napisać co było?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
rozi_5

i za to właśnie bardzo lubię ten film, genialne zwieńczenie całości
Dzięki

ocenił(a) film na 8
rozi_5

Co tam było powiedziane ?

Animalsowa

Na końcu jest scena z jakąś kobietą. Zbliżenie na jej twarz, w ustach ma te dziwne wędzidło (?) tzn. ta kulka jakaś tam. Morderca mówi jej, że będzie żyła tak długo dopóki nie mrugnie. Kobieta stara się nie mrugać, próbuje krzyczeć ale wiadomo, że w końcu i tak mrugnie. Po paru sekundach film się urywa i nie wiadomo co dalej. Mam nadzieję, że pomogłem :)

ocenił(a) film na 8
Radiw84

o dzięki :D Dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones