PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615843}
4,9 435
ocen
4,9 10 1 435
The Quarry
powrót do forum filmu The Quarry

Shea Wigham...

ocenił(a) film na 4

i ta jego mina w tym filmie po prostu świetnie odegrał tego autostopowicza. Cała historia dobrze napisana, dobrze zrealizowana, Michael Shannon równie dobra kreacja aktorska. Chce się oglądać, wciągający. warto!

użytkownik usunięty
dzyniu88

Dlaczego więc tak nisko oceniłaś ten film? 4? poważnie? Chyba rozumiem co masz na myśli dając taki opis względem czwórki ;) No, chyba, że coś Ci się pomyliło.

ocenił(a) film na 3

On tak ma - własną (czytaj - buraczaną) skalę, gdzie cztery to najwięcej.

ocenił(a) film na 4
Krzypur

Z tego co wiem, to pięć jest najwięcej...Nie zmienia to jednak faktu, iż to burak w czystej postaci.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Twoja ocena nie odzwierciedla tego co piszesz o filmie. Poza tym dziwi mnie fakt, że film został wypuszczony podczas koronawirusa więc zapewne nie wszedł do kin tylko od razu jest dostępny na platformach typu Amazon. Co najlepsze na trailerze jest logo Festiwalu South by Southwest 2020 który się nie odbył w tym roku :)

ocenił(a) film na 6
Robson293

Jest dostępny na amazonie w polskiej wersji językowej?

ocenił(a) film na 7
jakubgrzesznik

W polskiej wersji nie ale są napisy angielskie. Chociaż może to zależy od regionu. Jak ktoś jest w Polsce to może i są polskie napisy, tego nie wiem.

ocenił(a) film na 4
Robson293

Bo to pajac, który stosuje swoją 5 cio stopniową skalę i nikt z administracji nie reaguje mimo wielu zgłoszeń.

Bokciu

A Ty od ilus tam lat ciągle sie tym podniecasz. Z jednaj strony szacun za wiernośc, z drugiej żal i dziwne, ze u dzynia podniet szukasz ... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones