PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648940}

The Raid 2: Infiltracja

Serbuan maut 2: Berandal
7,1 14 164
oceny
7,1 10 1 14164
7,9 13
ocen krytyków
The Raid 2: Infiltracja
powrót do forum filmu The Raid 2: Infiltracja


...... nie wiem jak to opisać to co stworzyli producenci jest po prostu niemożliwe !
Sceny walki są po prostu tak zrobione że nie da się na sekundę przymrużyć oczko , broń borze
wstać z fotela + ta brutalność , rzezn ! no coś niesamowitego , oglądałem wszystkie dobre filmy
sztuk walki [wszystkie]
I do dziś nie powstał tak niesamowity film sztuk walki połączony z taką rzeznią.

Jestem po prostu w szoku wielkim szoku , mało jaki film zrobił na mnie choćby połowę takiego
wrażenia.

Fabuła - i tutaj również duży + , bo jak w jedynce to niestety nawaliła / muzyka / dzwięk no nic
dodać nic ująć z resztą.

Także kochani POLECAM każdemu , każdy musi zobaczyć to arcydzieło , dla mnie film ROKU na
TOP 5

Czekam teraz na ogrinal Bluray :) i za tydz. -2 i muszę powtórzyć seans :)

nea_filmweb

Są napisy, bo też bym zobaczył?

ocenił(a) film na 10
Lukas20

Na dniach powinny być , może nawet i jutro ;)

ocenił(a) film na 6
Lukas20

Jeśli będzie trzymał poziom raid-a to napisy są tutaj zbędne

ocenił(a) film na 4
nea_filmweb

Broń borze mie przed aniouami i demanami!

ocenił(a) film na 7
nea_filmweb

Twórcy czy producenci to stworzyli?

nea_filmweb

zwazywszy na tandete, ktora oceniasz na 10, to raczej nie jestes kompetetna osoba do oceniania tego co jest dobre, a co zle

ocenił(a) film na 9
funkadelic

pisze ktos kto dal Desperatka 10 :)

rambizzi

no i? M ozesz rozwinąć ten jakze blyskotliwy komentarz? Set It Off to swietne sensacyjne kino, w top 5 najlepszych filmow w historii o napadach na banki, w tym jedyny gdzie rabują je kobiety, swietnie zagrany, wyreżyserowany, prawdziwy klasyk.
Chciales zablysnac, a sie osmieszyles haha

ocenił(a) film na 9
funkadelic

chyba tylko widziales 5 filmow o napadach na bank :)
ten film mozna strescic w jendym zdaniu - murzynce npadaja na bank a pozniej umieraja

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
funkadelic

a co w tym filmei jest do zrozumienia, kolejny film o biednych ludziach z ghetta

'Tak plytko stresciec moze tylko płytka osoba, ktora sie bryndzluje przy jakis azjatyckich sieczkach klasy B dla mniej bystrych.'

pisze ktos kto robi to samo przy filmach z murzyncami :), a ten film klasy B dla mniej bystrych jest okrzykniety najlepszym filmem akcji ostaniej dekady

Inside Man, Heat, The Town, The First Great Train Robbery, Bonnie and Clyde , Dog Day Afternoon, Point Break, Dead Presidents, Thief , Die Hard with a Vengeance, Butch Cassidy and the Sundance Kid i kazdy z tych fiomow bije na glowe Set It Off

rambizzi

"a co w tym filmei jest do zrozumienia, kolejny film o biednych ludziach z ghetta"

no wlasnie takimi tekstami udowodniles, ze filmu za cholere nie zrozumiales.


"pisze ktos kto robi to samo przy filmach z murzyncami :), a ten film klasy B dla mniej bystrych jest okrzykniety najlepszym filmem akcji ostaniej dekady "

Czarne kino spoleczne to bardzo wa rtosciowe obrazy, ktore wywarly duzy wplyw na pop-kulture Ameryki przelomu 20/21 wieku.
hahhaha przez kogo, kino akcji z reguły nie ejst uznawane za cos wybitnego, a zwlaszcza takie mordobicia, no sorry, ale targetem takich filmow sa osoby, ktore nie wyszukuja w kinie nic po za zwyklym odmóżdzaczem.

Nie wiedzilem ze The First Great Train Robbery to film o bankach, skoro robili pociag :)
Ogolnie wy,ieniles zacne filmy, ale wna pewno w tym gronie ejst Set It Off, jest to jedyny film o kobietach napadajacych na banki i uwazany jest za jeden z lepszych obrazow w tym temacie.
Oczywiscie taka Gorączke nic nie ejst w stanie przebic, zaraz z an ia jest The Town, ale do pierwszej 10tki na pewo sie kwalifikuje.

ocenił(a) film na 7
funkadelic

Następnym razem proszę abyś pisał wolniej to będziemy w stanie zrozumieć co napisałeś :P

ocenił(a) film na 9
funkadelic

hahah chyba nie wyczules ironii i sarkazmu w moich odpwiedziach :), ale coz nie kazdy to potrafi

kino spoleczne tak, a do takiego bym nie zaliczyl Set It Off, filmy Spike Lee te pierwsze jak najbardziej i nawet Menace II Society jest duzo lepszym zrodlem zeby zobaczyc zycie w ghettach

'hahhaha przez kogo'

chociazby przez takie portale jak totalfim.com, twitchfilm, sundance, bloody-disgusting, empireonline.com

'ale targetem takich filmow sa osoby, ktore nie wyszukuja w kinie nic po za zwyklym odmóżdzaczem.'

czy kazdy film musi byc wybitny i miec glebokie przeslanie? taki Hard Boiled przepelniony przemoca, jest jakbys to nazwal odmozdzaczem a jest uznawany za klasyke kina albo Enter The Dragon (typowe mordobicie)- wiec sorry ale twoj argument jest slabiutki

to kto jest odbiorcem takich fimow jak The Long Kiss Goodnight - bo na pewno nie czlonkowie Mensy

wiesz dlaczego wlasni taki RAID 1 i 2 zbiera takie dobre oceny od krytykow filmow? bo gosc za nie wielka kase potrafil zrobic epickie filmy akcji ktory bije wielko budzetowe produckje z ameryki

i na koniec tylko jedno pytanie - czy ty wogole widziales RAID ktorykowliek?

ocenił(a) film na 8
funkadelic

Wystarczy zobaczyć jak wygląda aktualna pop-kultura Ameryki, by wiedzieć jaki poziom i jakie wartości przekazało "czarne kino społeczne". Swoją drogą, to musi być oksymoron, biorać pod uwagę ilość przestępstw popełnianych przez czarnych obywateli, ciężko mówić by mieli oni jakiś społeczne poczucie wspólnoty, z wyjąkiem tej plemiennej.

tearofmankind

na stan obecnej pop-kultury Ameryki nie miali tylko wplyw czarni, przeciez to chyba logiczne. Wiec daruj sobie ten szajs.
Swoje prymitywne uwagi zachowaj dla siebie bo wychodzisz na zwyklego rasistowskiego prostaka.
Nie masz pojecia o czarnej kulturze to zamilcz. Kino spoleczne np Spike'a Lee jest jednym z wielu elementow ksztaltujacych pozycje czarnych i radze sie z nim zapoznac, choć ambitne kino o walorach egzystencjalnych wyborów nie jest łatwe dla każdego, wiec moze takim jak ty nie podejsc.
A propo zabójstw, 85% seryjnych morderców i socjopatów to ludzie o białej rasie, do-edukuj sie, a plemienny to ty masz czerep.

ocenił(a) film na 8
funkadelic

http://www.fbi.gov/about-us/cjis/ucr/crime-in-the-u.s/2011/crime-in-the-u.s.-201 1/tables/table-43 Afroamerykanie popełniają 30% wszystkich zbrodni, stanowiąć jedynie 12,6% populacji. Ciekawa statystyka. Do tego zmierzałem. Dodatkowo "The percentages of white adults and black adults arrested for murder were similar, with 48.2 percent being white, and 49.4 percent being black.". Czekam na Twoje statystyki.

NIe zobacze filmu Spike Lee. Nie przeczę, że może faktycznie jest dobry. Po prostu podczas moich pobytów za granicą(w szczególności dzielnice Holandii, czy też Wielka Brytania) zraziłem się do Afrykańców. Nie do każdego, lecz do ogółu.

Ale nie o tym był mój wpis. Chodziło mi o argument, że "wpłynął na stan obecnej pop-kultury". Dla mnie obecna pop-kultura USA, wyzywająca, wulgarna, z wszechobecnym twerkiem i dzikimi zachowaniami, nie jest niczym godnym pochwały. Ba, uważam, że wszystko co ją wykształciło jest godne dezaprobaty.

tearofmankind

heh wedlug tych statystyk, to biali wykazuja wieksza przestepczosc niz czrni, wiec chyba ci cos nie poszlo. Gwalty to akurat domena bialych, czy tez przemoc fizyczna.

Nie zobaczysz filmow Spike'a bo jestes zbyt ograniczony mentalnie żeby podjac jakikolwiek wysilek w zapoznaniu sie z tym tematem, wiec jakim ty jestes w tym momencie partnerem do rozmowy ? Zadnym.

Jestes rasistowska swinią i tak nalezy cie odbierac. Pewnie jakis czarny ci odbil bialą pani a w tej Holandi i teraz masz awersje.

ocenił(a) film na 9
funkadelic

po pierwsze nie zrozumiales jego postu o staystykach :) przeczytaj jeszce raz co on napisal

a po drugie to murzyncow znasz chyba tylko z filmow i z zadnym z nich nie pracowales.
ja mialem okzaje i stereotyp ze sa leniwi i przytepawi sie potwierdzil i mowi to osoba ktora slucha rapu.
jakby nie ptarzec tekst Pazury z Chlopaki NIe Placza o niewolnikach/czarnuchach jest smutny, ale prawdziwy, i zgadzam sie z kolega ze mozna sie do nich zniechecic po blizszym zapoznaniu

'Chodziło mi o argument, że "wpłynął na stan obecnej pop-kultury". Dla mnie obecna pop-kultura USA, wyzywająca, wulgarna, z wszechobecnym twerkiem i dzikimi zachowaniami, nie jest niczym godnym pochwały. Ba, uważam, że wszystko co ją wykształciło jest godne dezaprobaty.'

podpisuje sie pod tym

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
funkadelic

hahah ale sie zgrzales haha

widze ze czytanie ze zrozumieniem sprawia ci dosc duzy klopot.
ja pracowalem z murzyncami i innymi narodowosciami i ci pierwsi zdecydowanie sa najgorsi i trzeba byc skonczonym kretynem zeby cos takiego nazywac rasizmem, pokaz mi gdzie twierdze ze wszyscy murzyni sa tacy - moze ten pobyt w hameryce zlasowal ci mozg? nie zdziwllbym sie bo wiekszosc amerykanow to idioci

a jeszce wiekszym idiota zeby myslec ze raperzy sa dla mnie jakimkolwiek autorytetem. ile ty masz lat? 15? bo dla mnie muzyka jakakolwiek to tylko i wylacznie rozrywka.
hahaha a co to prawdziwy rap? to taki ktory jest tak gleboko w podziemiu ze zna go tylko artysta i jego 5 ziomkow - nigga please, uzywajac tego stwierdzenia potwierdziles ze masz nijakie pojecia na ten temat

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
funkadelic

ty jestes jednak lbem

ten tekst znaczy ze jestem rasista hahaha tak ja mowie czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem
poczytaj uwaznie co tu ludzie pisza a potem sie zastanow co za debilizmy wypisujesz

liderem we wszytkich dzidzinach chyba w takich jak destabilizaja regionow na swiecie i wywolywanie wojen. nie wmowie juz o tym jaki maja dlug i ze niedlugo beda slugusami chinczykow :)
i amerykanie sa tepakami strasznymi ktokolwiek mial z nimi kontakt to potwierdza

bo w Europie nie ma wytarczjaco duzo autorytew zebym musial ich szukac wsrod raperow. to ze ktos pracuje na Uni ma u mnie plusa za to ze nie przejabal calej kasy na narkotyki i bizuterie (wiem ze masz problemu z czytaniem miedzy wierszanmi to ci ulatwie - jestem cynikiem)

i myslisz ze wyjedziesz mi tu ze Stones Throw to zablysniesz hahaha kazdy kto ma jakielowiek pojecie o rapie zna ta wytwornie,i tak twierdze ze ktos kto uzywa pojecia prawdziwy rap jest baranem
a ja wsplotworzylem zin/magazayn rapowy w Polsce i co :)

i nie odpowiedziales na zasadnicze pytanie - widziales RAID 2?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
funkadelic

Niestety nie zrozumiałeś mojego postu ze statystykami. Pozwól, że przytoczę;

"Afroamerykanie popełniają 30% wszystkich zbrodni, stanowiąć jedynie 12,6% populacji"

Twoja odpowiedź "heh wedlug tych statystyk, to biali wykazuja wieksza przestepczosc niz czrni, wiec chyba ci cos nie poszlo".

Jako dobry obywatel dam Ci dobrą radę: ochłoń, zapoznaj się z zasadami statystyki, przeczytaj raz jeszcze. Potem odpowiadaj

Zin to skrót od magaZINe, czyli podziemnna gazetka o danym gatunku muzyki. Popularne określenie.


"Leniwi to sa biali, ktorzy sie wysluguja mniejszosciami, glownie pochodzenia latynoskiego" - uśmiałem się, ciekawe. Czekam na następną mądrość - może tym razem o tym, że czarni to intelektualna przyszłość gatunku ludzkiego. Uprzedzę, sprawdź na listę Noblistów.

tearofmankind

zrozumialem doskonale, ale to nie zmienia faktu, ze biali maja na koncie wiecej przestepst z uzyciem sily fizyc znej, jak gwalty itd.

"ako dobry obywatel dam Ci dobrą radę: ochłoń, zapoznaj się z zasadami statystyki, przeczytaj raz jeszcze. Potem odpowiadaj"

kto ci powiedzial, ze jestes dobrym obywatelem? Kadzisz sam sobie? Az taki z ciebie desperat.
Rade to ty mozesz sobie dawac twoim kolegom z trzepaka na ktorym zbijacie bąki, a nie komus innemu.

No ale co ma piernik do wiatrak? Gosc nie znal tak kultowego pisama jakim jest Elemental, wiec nie wiedzial jak to zkontrargumentowac i wypalil z tym zinem, co bylo z reszta żalosnym zabiegiem.

A co mnie noblisci obchodza, a ty sobie sprawdz liste nagrod muzycznych i spojrz ilu jest tam bialych w zestawieniu z czarnymi. A przecierz kreatywnosc to domena ludzi inteligetnych, a tak sie sklada, ze muzycznie biali sa w ciemnej dupie.

ocenił(a) film na 8
funkadelic

Popełniają więcej bo jest ich ponad 5 razy więcej. Ergo popełniają je rzadziej.

Resztę pominę milczeniem, nie będe się przekrzykiwać z takim interlokutorem.

Muzycznie? Owszem czarni mają dużo zasług, ale biali też sporo gatunków wartych uwagi stworzyli chociażby cała scena ambientowa, industrialowa, dronowa, breakcorowa, IDM, witchhouse itp - w sumie cała scena muzyki elektronicznej to domena białych co do zasady. Jest także muzyka gotycka, darkwave, cold wave, post-punk, post-rock itp. Sporo też metalu czy rocka jest zasługą białych, ale wiem jakie są korzenie tej muzyki.

Na koniec dodam, że muzyka klasyczna jest domeną wyłącznie białych co przesądza o ich supremacji w muzyce.

tearofmankind

ale przemoc fizyczna ogolnie to domena bialych, nie kto inny wymyslil niewolnictwo czy obozy pracy, obozy koncentracyjne itd. Biali byli od zarania zakompleksieni wiec musieli sobie udowadniac wyzszosc.

"ale biali też sporo gatunków wartych uwagi stworzyli chociażby cała scena ambientowa, industrialowa, dronowa, breakcorowa, IDM, witchhouse itp - w sumie cała scena muzyki elektronicznej to domena białych co do zasady. Jest także muzyka gotycka, "

hehhe praktycznie kazdy gatunek muzyczny jaki istnieje na tym swiecie to powstal z rak czarnych.
ambient nie powstal od bialych, a juz na pewno muzyka elektroniczną nie zainicjowali biali, no sorry.
Gothyk to gowno, a te hybrydy rockowe to tez raczej padaka jakas.
Na okolo 120 nurtow muzycznyc to biali stworzyli moze z 15. Przewaga czarnych miażdzaca.
Do tego zywcem brane zapozyczenia i przypisywanie sobie cech czarnej muzyki przez bialych od samego zarania rozkwitu roznych gatunkow muzycznych jest niedopuszczalne.
Sam Elvis Presley kradl ile wlezie od czarnych. Plagiatow nie mozna bylo wtedy przedstawic bo byla segregacja rasowa i czarni mieli tyle prawa co muzulmanskie kobiety w krajach arabskich.


"Na koniec dodam, że muzyka klasyczna jest domeną wyłącznie białych co przesądza o ich supremacji w muzyce."

Nie nie ejst domena tylko bialych, a juz stawianie muzyki kalsycznej jako fundamentu wszech muzyk i przewagi nad innymi gatunkami jest conajmniej kretyńskie.
Rozbawiles mnie tym.
Muzyka klasyczna jest mniej skomplikwoana od masy innych gatunkow jak jazz, funk, itd.
Co stanowi przewage bialych? Ze umieja grac na instrumentach klasycznych? No to sorry, ale na tle czarnych dalej wypadaja slabo w tej materii.
Do tego muz. klasyczna jest malo rozwijajaca sie, wiekszosc to odtwarzanie staroci,ten sam powielany schemat, tyle, ze zagrany przez innych instrumentalistow. Nowe kompozycje sa wtorne i malo rozwojowe.
Za to roznego rodzaju jej fuzje z muzyka klasyczną to cos naprawde fajnego, ale to takze domena czarnych.

Podsumowujac, biali w muzyce sa 100 lat za murzynami, uzywajac tego rasistowskiego tekstu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tearofmankind

Nieowlnictwo i obozy zaglady w plemiennych wiosakch hahahha, moze ejszcze bron masowego razenia tam mieli.

Nie napsialem, ze przewodza czarni w muzyce elektronicznej, ale ze oni ja zainicjowali, a tekst o graniu na bambusach jest oznaka twojej wrodzonej glupoty, czy zgrywasz tylko takiego barana. Idac twoim tokiem rozumowania to jazzu tez nie mogli wymyslec bo instrumenty dęte nie rosly na dzrewach, albo rock-n-rolla bo gitary nie spadaly z nieba hahah
Kopalnią beki to jest niestety ale twoj żalosny tok rozumowania, rodem z PRLu.

ocenił(a) film na 8
funkadelic

Oczywiśćie, nie było to niewolnictwo na dużą skalę, ale łapało się słabsze plemiona by służyły. Takie są fakty.

Jak, kiedy i czym ja zainicjowali?

tearofmankind

fakty s atakie, ze nie masz pojecia o strukturach plemiennych, chyba ze z filmow sci-fi.

Wpisz sobie w google to sie dowiesz,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tearofmankind

bardziej mi chodzilo o nurty, bo sam Jazz dzieli sie na 10 roznuch nurtów, rok na kolo 20, hip hop na 15, funk kolo 7, muzyka elektroniczna cos kolo 20, do tego popy rozne, alternatywna muzyka itp itp.

Na wikipedii sprawdzasz takie zagadnienia ? hahhahahahha

Podaj mi te fakty historyczne dotyczace plemion hehe

ocenił(a) film na 8
funkadelic

Rock ma znacznie więcej nurtów, ale bądźmy szczerzy - w okolicach hc punka to już jest zupełnie inna muzyka.
Co ma alternatywna muzyka do czarnych? Co do popu to sama definicja jest mocno rozmyta, nie będę dyskutować.

Sprawdziłem też na wikipedii, pewnie stamtad Twoja wiedza. Otóż fakty są takie, że muzyka elektroniczna jest stworzona przez białych. Nigdzie nie widziałem innej wersji. Oświeć mnie, skoro masz dostęp do wiedzy innym niedostępnej.

Źródła: Basil Davidson, The African Slave Trade
Manning, Patrick, Contours of Slavery and Social Change in Africa
Lovejoy, Paul E. Transformations of Slavery: A History of Slavery in Africa
itd
Z faktów wystarczy wspomnieć o handlu trans-saharyjskich niewolników z Imperium Rzymskim.

ocenił(a) film na 9
tearofmankind

mozna latwo zuwazyc ze ten typ ma bardzo duze braki a wiedzy na temat historii i geopolityki i kilku innych dziedzin

funkadelic

Jak bardzo byś chciał czarni nie stworzyli fundamentów muzyki. Jak bardzo lubisz swój bandycki rap z wieśniakami z USA to jest to muzyka dla roślin i nic tego nie zmieni. Nie znam nikogo normalnego, kto słuchałby rapu. Nikogo, kogo mógłbym uznać za człowieka. Muzyka elektroniczna została stworzona przez białych (Stockhausen, Cage, Tom Dissevelt i tak dalej), zgodzę się jednak, że taneczne jej oblicze i spopularyzowanie elektroniki należy się czarnym (chociaż już w latach 60 białe zespoły prowadziły wiele eksperymentów, np Silver Apples, United States of America czy White Noise - nie może to jednak konkurować z ogromną sceną np. techno w latach 80).

Zaprzedałeś się czarnej knadze i nigdy już się nie domyjesz..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
funkadelic

Dupka zabolała widze. Tęskno do czarnych ogierów, nie wtrącam się :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Moondog

Matko kochana co za tuman z ciebie, skoro tak myślisz..... Musisz byc bardzo prymitywny i ograniczony, tak jak ci twoi znajomi. Nikt kto jest człowiekiem, nie wypowiada się na tematy ci obce o sto galaktyk, a obrażanie bezpodstawnie czegoś okrawa na syndrom debila.

kiki_zjada_guziki

Rap to muzyka dla zwierząt i nic tego nie zmieni. Przesłuchałem prawie 200 płyt, głównie klasyki gatunki i mogę się na ten temat wypowiadać w pełni świadomie. Są pewne wyjątki a wczesne płyty z końcówki lat 70, początku lat 80 mają przyzwoite disco/funkowe fundamenty, ale później praktycznie każdy album to potwarz dla człowieczeństwa, rytmy godne małpy bądź umysłowego abderyty. O tekstach nawet lepiej nie mówić... Trudno mi sobie wyobrazić, by osoby rozumne mogły cokolwiek (poza obrzydzeniem oczywiście) doznawać przy takiej muzyce.

A ty kolego, zamiast pisać z alter-konta poszukaj sobie jakiegoś zajęcia, najlepiej fizycznego, bo zarówno składnia jak i interpunkcja wyklucza zdolności umysłowe, zaś potwierdza tylko, że edukacja nie ima się twórców, jak i słuchaczy rapu.

ocenił(a) film na 1
Moondog

hahah 200 plyt przesłuchałeś to tyle co nic, nawet sie nie osmieszaj patałachu. Gówno wiesz i gowno wypisujesz, bo to, ze jesteś prostakiem spłodzonym na głupocie to już nie twoja wina, taki sie urodziłeś, ale nie obrażaj czegoś palancie o czym nie wiesz nawet podstaw, a co dopiero piszesz, ze możesz sie wypowiedac na ten temat. bo przesluchales 200 plyt hahhahahah. C zyli ze ktos inny jest mistrzem znajomosci rocka czy metalu bo przesluchal "aż" 200 plyt z tego gatunku ? hahha co za idiota.
Żalosna forma defektu mózgu, ktorej brakiem pomyślunku jest nadrabianie pisaniem fałszu.
Zwierzeta to ciebie zrobily, bo taki belkot prostego dzieciaka jest oznaka genetycznej niezdolnosci do myslenia, czyli bycim tepym robalem.

"Są pewne wyjątki a wczesne płyty z końcówki lat 70, początku lat 80 mają przyzwoite disco/funkowe fundamenty, ale później praktycznie każdy album to potwarz dla człowieczeństwa, rytmy godne małpy bądź umysłowego abderyty. "

Jestes za glupi na zrozumienie tej muzyki, moglabym ci zarekomendowac takie plyty, zebys po nogach calowal z przeprosinami za te obelgi w strone HH, zwyczajnie tym co piszesz obnazasz jak wielu glupcow jest na swiecie.
Mentalnie to lezysz gdzies kolo rozb ebeszonej sraczki na dnie szamba i tam jest miejsce takich jak ty.

"Trudno mi sobie wyobrazić, by osoby rozumne mogły cokolwiek (poza obrzydzeniem oczywiście) doznawać przy takiej muzyce."

Osoby rozumne nigdy nie stwierdzly by tak bezsensowenj trezy, no kurcze, żąl mi jest osob tak sfrustrowanych zeby pisac takie bzdety.
Ty nawet idioto nie wiesz jak wyglada prawdziwy hip hop, bo jestes typowym dzieckiem medialnej propagandy, ktora zakrzywia obraz rzeczywistosci.



Intelektualnie pajacu to cie przwyzszam o miliony lat świetlnych, a to co ty wyprawiasz z j. polskim to oznaka kompletnej patologii w wychowaniu, edukacji i środowisko w ktorym mieszkasz. Przebywasz z prostymi ludźmi wiec chamem i prymitywem jesteś również. Nabyłeś te jakże zacne cechy z domu, tatus ci pięknie zaszczepił prostote slowa, a mamusia doprawiła chamstwem.
I nie jestem kolegom, tylko dla ciebie Panią.

ocenił(a) film na 7
kiki_zjada_guziki

Skończcie już.

kiki_zjada_guziki

Odpowiedziałbym szczegółowo na ten post, ale zerowa interpunkcja dała mi o zrozumienia, że pisze do mnie zwierzę i jakiekolwiek dłuższe elukubracje nie mają sensu. Może następnym razem ci się uda coś skleić prawidłowo, tym postem jednakże udowodniłaś tylko moją tezę. Rap to bandycka muzyka dla hołoty i fakt, że jakiś pajac będzie się spinał na Internetowym forum tego nie zmieni :) Czekam na solidne argumenty (które nie będą wyłącznie obelgami ad personam) i na te "genialne" płyty. Myślę, że 200 wydawnictw, głównie żelaznej klasyki gatunku i trochę "hidden gemów", daje mi pewien obraz całego gatunku, niezależnie czy jest to rock czy hip hop (chociaż zważywszy na to. że korzenie rocka sięgają i 30 lat wcześniej niż rapu, powiedziałbym, że warto spędzić nad zaznajomieniem się z tym gatunkiem trochę więcej czasu). Ja w muzyce szukam MUZYKI, a nie wywodów ludzi z niskich warstw społecznych, z którymi nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego. Hip hop to wyjątkowo prosty muzycznie, jak i (zwłaszcza) lirycznie gatunek. To nie jazz, który wymaga czasu, przeciwnie, skierowany jest w końcu do zwierząt.

ocenił(a) film na 8
Moondog

Hej psi synu. Sprawę mam a to jedyny kontakt do ciebie jaki znalazłem/jaki chciało mi się szukać. Szukam lubiących kontrowersje i cięty język felietonistów i recenzentów do poszerzenia oferty portalu jaki współprowadzę - jeśli widzisz się w roli proroka objawiającego pospólstwu tajniki pingu eiga lub zwalczającego zwierzęta słuchające rapu to jestem tam gdzie zawsze.

mhrocznyszatan

Po tym jak upadł magazyn, który współtworzyłem z 2 duchowymi braćmi, gdzie pisałem o cycatych nauczycielkach w-fu, polskim porno i nazistowskich filmach jestem zniechęcony do dalszej wesołej twórczości. Jak się miewasz Azazelu, stary wygo?

ocenił(a) film na 8
Moondog

Jak kupa w klozecie.Studia dziennikarskie nic nie dają więc sam próbuję coś na własną rękę działać w temacie. A tak to nadal na forum siedze i spamuje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Moondog

"Ja w muzyce szukam MUZYKI, a nie wywodów ludzi z niskich warstw społecznych, z którymi nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego. Hip hop to wyjątkowo prosty muzycznie, jak i (zwłaszcza) lirycznie gatunek. To nie jazz, który wymaga czasu, przeciwnie, skierowany jest w końcu do zwierząt"

Jak możesz nie chciec miec nic wspolnego z ludzmi z nizin spolecznych, skoro sam sie urodziles w takich realiach i mieszkasz w tej patologii? Przeciez to absurd. To tak jakbys sam sobie zaprzeczal, ze istniejesz. Marginalne srodowisko to ty i twoje otoczenie, przeciez to jasne, wnioskujac po sposobie w jaki obnazyles to ewidetnie, w tym co pisales.
No i dalej ten schematyzm myslowy, czyli rock jest muzyka dla narkomanow, a co za tym idzie ludzi z marginesu, bo wiekszosc rockmanow ćpała, a taki Cobain i Hendrix to juz musza być wedlug twojego toku myslenia totalnymi zerami.
Ciagle wychodza od ciebie kompleksy takiego zera, smiecia, ktory leczy w ten sposob swoja marną egzystencje. Masz zaburzenia w conejmniej 3 fazach psycho-seksualnego rozwoju czlowieka, jak nie wiesz o czym mowa imbecylu to sobie poczytaj Freuda. No na muzyce sie nie znasz, jestes zerem w tej materii.
Tak ogolnie to hh powstal z funku i jazzu wiec to tak jakbys obrazal te dwa gatunki.
Muzycznie jest kilka nurtow w hip hopie, ktore zamiataja wiekszosc innych gatunkow, Tak zwane alternatywne odmiany hip hopu, zwlaszcza Abstract hip hop ktory skupia sie glownie na stronie muzycznej. Lirycznie to ty chyba sluchales tylko peje i Nagly Atak Spawacza, skoro tak pieprzysz.
Wystarczy wziasc takiego geniusza pisania tekstow jak Sole, Sage Francis, Chuck D, Seven Star, Slug, Illogic, Braille, Aesop Rock, Onry Ozzborn, Ceschi, Bleubird, Dalek, Saul Williams, Aceyalone czy wielu innych żeby to wiedziec.
Poraz kolejny sie zdyskredytowales cymbale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones