PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713963}
6,8 9
ocen
6,8 10 1 9
The Raid
powrót do forum filmu The Raid

Nie mam nic do niektórych remake'ów, bowiem nie są złe, ale robienie filmu na podstawie innego filmu, który raptem kilka lat temu miał premierę jest śmieszne.
Widać zachciało się kasę zbić i to po najmniejszej linii oporu, no cóż, poczekamy - zobaczymy. Choć nie jestem dobrego zdania o tym projekcie.
A w momencie, w którym przeczytam/usłyszę, że film dostanie PG-13 zwyczajnie odpuszczę sobie seans.

Animefun666

Amerykanie s***rdolą tak dobry film akcji , jak zwykle .

fanmanek456

Nakręcą taki sam film, napchają CGI wydadzą, 20-30 mln na promocje. Ale to niestety oryginalny Raid obroni się sam, ponieważ jest to film nakręcony z pasją.

Animefun666

Nie tyle remake co własna wersja.

użytkownik usunięty
Animefun666

A widzieliście nowego zgreda...pardon, "Dredda"? Przecież ten film to totalna zżyna z pierwszego "RAID"a:P Po jaką cholerę więc kręcić jeszcze jedną parodię...sorry, "rimejk"?? Chyba tylko dlatego, że wielu amerykanów nie czyta napisów na filmach i chce usłyszeć ojczysta mowę...Tak samo zrobili z "OldBoy"em czy "Rec"iem nie mówiąc o wielu innych filmach...ŻENADA:P

Animefun666

Po to, żebyś poszedł do kina i zapłacił. Niestety. Te remaki trzeba przestać oglądać, to przestaną powstawać.

użytkownik usunięty
Animefun666

Ale właśnie przeczytałem 'niusa', że jednak (przynajmniej na razie) do tego amerykańskiego 'remejku' nie dojdzie. Bardzo dobra wiadomość:) Jeden Dredd wystarczy:P

użytkownik usunięty
Animefun666

I reżyserem ten obszczymur, który przyczynił się do zniszczenia Niezniszczalnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones