PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274446}
7,9 16
ocen
7,9 10 1 16
The Rise of Theodore Roosevelt
powrót do forum filmu The Rise of Theodore Roosevelt

Jeśli oni razem współpracują to można liczyć na naprawdę dobry film:) Jeden z lepszych reżyserów i taki sam aktor mam nadzieje że stworzą coś naprawdę dobrego. czyli pewnie znów DiCaprio będzie walczył o Oscara...ciekawe tylko czy tym razem mu sie uda...miejmy nadzieję że tak:} a tak wogóle to DiCaprio staje się jakby muzą dla Scorsese tak samo jak jest dla Woodego Allena Scarlet Johansson;}

mcbong

A Wcześniej, jeśli spojrzysz na filmografie Martina Scorsese, zobaczysz, że muzą dla niego był Robert De Niro ;) Taksówkarz, Wściekły Byk, Ulice Nędzy, Chłopcy z Ferajny i jeszcze kilka innych. Więc Scorsese wie kogo wybierać do swoich filmów ;)

mcbong

Tak to bardzo możliwe. Trzeba przyznać, że Di Caprio się świetnie rozwinął, nie lubiłem gościa za jego role, osoby, jaką grał, ale po "Infiltracji" totalnie zmieniłem zdanie. Do tego doszedł świetny film "Krwawy diament" oraz "W sieci kłamstw" i naprawdę, aż się nie mogę doczekać kolejnego filmu z jego udziałem. Do tego reżyserem Scorsese także możemy się spodziewać kolejnego genialnie wyreżyserowanego filmu :)

forzamilan1

Ja marze o filmie Scorsese, Di Caprio, De Niro. To był był odjazd!

Vangelis7

Połączenie DiCaprio i Scorsese - tylko czekać na kolejną genialna prdukcję a do tego jeszcze De Niro ...mam nadzieje ze obejrze kiedyś film z takim połączniem. I nie ma szanszeby był zly! Swoją drogą Di Caprio powinien dostać tego oskara juz dawno, stara sie chłopak i musze powiedziac ze bardzo podoba mi sie jego metamorfoza

mcbong

Niekoniecznie... Lubię DiCaprio, ale "Aviator" mi się nie podobał, postać Howarda Hughesa nie zasługuje na film według mnie, nic specjalnego.

paulina152

Zgadzam się z poprzednikami. DiCaprio po zagraniu Arniego wybierał sobie słabe role albo takie dostawał. Ale już od kilku dobrych lat ma naprawdę dobry gust, albo nosa bo wybiera same smakołyki. A jego ostatnia rola w Shutter Island to wisieńka na jego filmografii.

mcbong

Mam nadzieje, ze ta rola w koncu przyniesie mu Oskara. Tyle razu juz udowodnil, ze na niego zasluzyl. W ,,Drodze do szczescia'' gral z Winslet na jednym, swietnym poziomie a to przeciez duza sztuka. Akademia ma slabosc do aktorow, ktorzy graja role biograficzne, takze jest nadzieja. W dodatku ma powstac takze film Eastwooda o Hooverze...to takze ciekawa mozliwosc dla Leo :)

przeglos

Taaak jeszcze de niro tu brakuje i film powinien byc mega;] Ale wystarcza Ci dwaj panowie i czekamy na cos specjalnego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones