PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639474}
4,8 173
oceny
4,8 10 1 173
The Road
powrót do forum filmu The Road

Świetny horror

ocenił(a) film na 8

nie pamiętam kiedy ostanio jakiś film grozy tak by mi sie podobał- owszem ma on swoje mankamenty i nie jest mocno odkrywczy, ale za to w jaki sposob opowiedziany. Klimat jest mistrzowski-10. Swietne zdjecia i muzyka. Poza tym autentycznie straszy-czyli jak najbardziej spelnia swoja role. W momencie w ktorym azjatyckie horrory zjadaja wlasny ogon mamy tutaj duzy powiew swiezosci. Chce wiecej takich straszaków z Filipin. Jak najbardziej polecam i nie sugerujcie sie opiniami poniżej-sa zenujące i na poziomie widza z gimnazjum.

ocenił(a) film na 1
Capote123

Nie sugerujcie się tą opinia powyżej. Opisuje zupełnie inny, wyimaginowany film Capote123. The Road filipiński jest dnem i śmierdzi na 10 kilometrów, elo. Najgorszy, najabrdziej bezsensowny film jaki w życiu widziałem, nie koloryzuje jak niektóre tu osoby dające 8, które w życiu dobrego filmu nie widziały, przykro mi z ich powodu.

ocenił(a) film na 8
Heklo

niepotrzebnie Ci jest przykro, widziałam bardzo dużo świetnych filmów grozy (może nawet mamy kilka wspólnych not przy innych horrorach), więc nie jedź po kimś komu po prostu ten akurat film w odróżnieniu od Ciebie się podobał, bo to bezsensowne i dziecinne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones