PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752335}
7,6 5
ocen
7,6 10 1 5

The Selection
powrót do forum filmu The Selection

Znalazłam dwa artykuły - jeden z kwietnia 2021, w którym autorka pokazuje zdjęcie kompa, na którym widać tytułową stronę scenariusza. i generalnie, że go jest spoko i go zatwierdza.

Artykuł z 14 grudnia 2021 roku potwierdza, że za scenariusz odpowiada Katie Lovejoy, która odpowiedzialna była za drugą część 'Do wszystkich chłopców, których kochałam".

Nie znana jest obsada, ale sam oficjalny kanał Netflix wypowiedział się, na fanowskim profilu, że będzie informował fanów.

Na razie jednak film jest na bardzo wczesnym "stadium rozwoju" i właściwie nadal nie ma 100% szansy, że faktycznie powstanie, a sama autorka po tym jak prace "zwolniły" to stwierdziła, że teraz wszystko po stronie netflixa. Szanse, że powstanie w roku 2022 są właściwie żądne, bo Netlix nadal milczy i generalnie zachęca się fanów o to, żeby pisali do netflixa, żeby robił film/serial (raczej cały czas jest mowa o serialu).

To tyle. Znane są niestety historie, że bardzo popularne książki nigdy nie zostały zekranizowane pomimo kupionych do nich praw. Dzieje się tak dlatego, że firmy nie mając czasu na produkcje jakiegoś głośnego tytułu wykupują go tylko po to, żeby nie dostała go konkurencja. Potem rzucają jakiś ochlap, albo robią coś na szybko, żeby "fani dali już spokój". Mam nadzieję, że to inny przypadek. Oby "rywalki" nie podzieliły losu "Artemisa Fowla"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones