PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752335}
7,6 5
ocen
7,6 10 1 5

The Selection
powrót do forum filmu The Selection

Macie moze jakieś informacje o dacie i chociaż kto zagra Americe?

domigil

Ja mam typy na chłopaków :) Maxon jak nic Alexander Ludwig a jako Aspen - Ian Somerhalder. Choć ten drugi trochę stary, ale przecież Aspen też był starszy :) Mam nadzieje, że dobiorą aktorów odpowiednio :)

Lady_Ewelajla

Oczywiście to tylko mój pomysł nie żadne info na ten temat :)

Lady_Ewelajla

IAN <3 DAMON!!!

Lady_Ewelajla

https://www.facebook.com/SansaStarkTheQueenInTheNorth/photos/pb.157480404421093. -2207520000.1462463410./612685498900579/?type=3&theater Moim zdaniem Ona w roli Americi by pasowała idealnie :)

Lady_Ewelajla

Według mnie Alexander ma strasznie cierpki i surowy wygląd, zupełnie nie pasuje mi na Maxona.

Scoobydoo1999

dokładnie tak!

Lady_Ewelajla

ja to bym się cieszyła jak by Marlee zagrała Chloe Grace Moretz, a Gavrila Johnny Depp

Tysia1000

Racja! Johnny Depp odwalił by kawał dobrej roboty. A Chloe jako Lady Marlee rowniez swietnie by dala rade ❤

Lady_Ewelajla

Dla mnie Maxon to Douglas Booth ... przynajmniej jak czytałam to jego właśnie widziałam :D

domigil

Podobno ma wejść do kin na walentynki ;)

Natyada

Myślałam, że zrobią z tego serial. Ale potwierdzone info z tymi walentynkami?

Krytyczna_1999

Nie jestem pewna, ale tak czytałam na jakiejś stronie internetowej :)

Krytyczna_1999

A o serialu też słyszałam, także nie jestem pewna

Krytyczna_1999

Kończę czytać "Jedyną" i ja widzę to jako serial. Niby książki dość cieniutkie, ale w filmie dziwnie wyglądałoby jak w ciągu dwóch godzin America sto razy kłóci się z Maxonem :D I za bardzo sztampowa trochę, ale z tego można też zrobić zaletę :P Mimo tego naprawdę, lubię tą serię i mam nadzieję, że nie zniszczą tego :>
https://www.youtube.com/watch?v=_BKPZQG51-c Ten filmik ukazuje moją wymarzoną ekipę *.* Tylko bez Angeline Jolie i Macenzie Foy

Natyada

Wciąż nie ma

domigil

A według mnie na rolę Maxona wręcz PERFEKCYJNIE nadawał by się Max Irons <3 A jeśli chodzi o Americę, to Audrey Hollister, dziewczyna z okładek *_*

Scoobydoo1999

Jeżeli chodzi o wygląd to jest idealną Americą <3, ale jak modelka poradzi sobie z grą aktorską?
A co do Maxa: niieeee, tylko nie to... Brakuje mu ,,Maxonowatości" :P

domigil

Wiem, szkoda że nie jest także aktorką:( chyba trudno będzie mi się oglądało film, jeśli Audrey nie będzie Americą :p A Max według mnie ma perfekcyjną Maxonowatość hahahaha, oczywiście możecie mieć inne zdanie, każdy inaczej ich sobie wyobraża :D

Scoobydoo1999

O TAK, TAK, TAK. uważam identycznie!!!!

maaajenka

hahahahahaahhaha :D szkoda, że jeszcze nic praktycznie o postępach filmu nie wiemy:( ale omg, jeśli moje marzenia by się spełniły i Max i Audrey zagraliby w nim, to chyba byłabym w siódmym niebie, ah:)

domigil

A co powiecie o Lucasie Till w roli Maxona? Według mnie pasowałby

Cathlyn

ooo tak, zdecydowanie <3

domigil

William Moseley- Maxon ? :D

domigil

Americe ma zagrać Sadie Sink

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones