PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288610}
6,9 55
ocen
6,9 10 1 55
The Sensation of Sight
powrót do forum filmu The Sensation of Sight

wrażenia

ocenił(a) film na 5

trudny film, może tak mi się wydaje bo oglądałam bez napisów. Miałam wrażenie jakby były zbyt pourywane wątki, niedokończone. Bardzo chciałam zobaczyć przyjaźń tego chłopca i Driftera, nietstey nic z tego. Trochę za bardzo statyczny jak dla mnie ale może w tym tkwi jego urok. Pozytywnie zaskoczył mnie Somerhalder, najmocniejsza scena w filmie była z jego udziałem; mam na myśli moment w którym Drifter i Finn wychodzą z tego baru i idą do jakiegoś magazynu czy czegoś. Gdy Somerhalder zaczął płakać i pytać 'what do you want' szczerze mówiąc pękłam i się popłakałam bo czułam ten ból, który miał przekazać. Ogólnie film jest przepełniony bólem, smutkiem, takie odniosłam wrażenie, choć jest w nim iskierka nadziei. Daję 5/10, być może to za mało albo nie zrozumiałam o co do końca chodzi. Mam zamiar obejrzeć ponownie.

ocenił(a) film na 7
aczkolwieczka

Wg mnie przyjaźń Driftera z chłopcem była niemożliwa - w momencie gdy zorientowaliby się kto/co ich łączy - wszystko rozsypałoby się jak domek z kart.

Zgadzam się z Tobą - film trudny, przejmująco smutny, wymagający skupienia i cierpliwości - ale na swój sposób piękny. Warto dotrwać do końca. I nareszcie sensowna rola i dobra gra aktorska Somerhaldera.
A dla miłośników TVD wisienka na torcie - Elijah Mikaelson czyli Daniel Gilles jako wkurzający gaduła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones