PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528258}
7,0 238 985
ocen
7,0 10 1 238985
8,0 42
oceny krytyków
The Social Network
powrót do forum filmu The Social Network

Facebook jest dla lamusów

użytkownik usunięty

natomiast filmy wyszedł świetny

ocenił(a) film na 5

http://antyfejzbug.tnb.pl/news.php

użytkownik usunięty
aki4567

nawet nie otwierałem tego

a więc mamy ponad 900 milionów lamusów na świecie :P

użytkownik usunięty
5476

niestety

Ach ludzie ludzie. Kochają oceniać, szufladkować. Może pozwolisz, że ludzie sami będą decydować czy będą czynnie lub biernie uczestniczyć w wirtualnym świecie i na portalach?

vanilla_sky85

Mogą uczestniczyć, on im tego nie zabrania. Tylko niestety w zbyt bezpośredni sposób stwierdza..fakt.

użytkownik usunięty
Mr_W

dokladnie, niech sobie korzystaja i pogodza sie z faktem ze sa lamusami ;)

ocenił(a) film na 6
Mr_W

To nie fakt, tylko jego "teoria". Faktem jest, ogień bez dopływu tlenu zgaśnie. I nie, nie zgodzę się, że ludzie którzy mają fejsa są lamusami, bo praktycznie większość ludzi go teraz, a daleko im do lamusów. Mój brat jest 100% lamusem i nie ma fejsa i gardzi nim...więc może ludzie którzy go nie mają - to na ogół lamusowate pseudo altyrnatywne nie lubiane personki :)

Vanillia

To chciałem napisać :D

Mr_W

Dla mnie lamusem jest ktoś to zakłada anonimowe konto na FB tylko po to, żeby szpiegować np. byłą dziewczynę, znajomych, rodzinę. Postawa - niby mnie to nie dotyczy, niby jestem poza Facebookową manią, jestem lepszy od Was, bo nie uległem temu szałowi, ale w tajemnicy się loguję ;)

vanilla_sky85

Błąd - na dłuższą metę górą nie jest nawet ten, który nie ma Facebook'a, tylko ten, który umie z niego korzystać.
W sumie szpiegowanie racja, ale jak będzie chciał to zrobić, to za różnica, czy przez Facebooka' czy przez program szpiegowski. Jak się uprze to i tak to zrobi i tak.

Zależy dla kogo. Na pewno FB to świetne narzędzie inwigilacji, z którego korzysta wiele korporacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones