PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528258}
7,0 238 829
ocen
7,0 10 1 238829
8,0 42
oceny krytyków
The Social Network
powrót do forum filmu The Social Network

film bardzo dobry; swietnie ukazuje początkowo dość poprawne relacje znajomych, którzy widzac, ze miliony przed nimi, odstawiają na bok sentymenty i mysla tylko o zyskach.
to nie film o fejsie, Zuckerbergu, kasie czy zyciu na studiach, wg mnie to film o ludzkich słabościach, pokusach czy skłonnościach do fałszu, bo po trupach do celu.

wojciech84

Nie mam konta na Facebooku, dlatego patrzę obiektywnie na ten film o nie mam pojęcia, za co zdobył tyle nagród. Ot kolejny zwykły film, ze zwykłą muzyką i ze zwykłymi postaciami.
Prawdobodobnie próbuje się zachęcić ludzi nie mający konta w bazie danych CIA, aby je tam założyli. Czym przyciągnąć widza? A no tym, że film ma milion nagród.... Oscary, Bafty, Złote Globy... Następnie widzimy przyjemnego geeka, geniusza który tworzy portal, przez który szaleją wszyscy, jest super, cool, awesome.
Po obejrzeniu tego filmu może i ja założę konto?
6/10

ocenił(a) film na 9
weeman86

Ja również nie mam konta na fb i raczej nie zamierzam, ale film mi się naprawdę podobał.

ocenił(a) film na 10
wojciech84

a po drugie - wreszcie normalna pora emisji w HBO o godz. 14.20, a nie 1.50 czy 4.00 w nocy; kto to wtedy ogląda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones