PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=456485}
6,3 276
ocen
6,3 10 1 276
The Square
powrót do forum filmu The Square

Dobrze zrobiony film w spokojnym klimacie,bez jakis poscigow,strzelanek.Historia juz od samego poczatku interesuje i wciaga.

Retrospekcja:Kolezka ma romans z klientka.Pewnego dnia kobieta znajduje w swoim domu mase pieniedzy schowanych przez swojego meza.Nie zastanawiajac sie dluzej proponuje swojemu kochankowi kradziez tych pieniedzy ale w taki sposob zeby wszystko wygladalo na wypadek...

Rezyser umiejetnie wciaga nas w ten caly wir wydarzen za kazdym razem urozmaicajac go o nastepne watki,ktore sa idealnie wkomponowane w cala fabule.
Moim zdaniem jeden z lepszych thrillerow ktore wyszly w tym roku,jesli podoblal wam sie "Out of time" z Denzelem to "The Square"rowniez wam przypadnie do gustu. Ocena 7/10.

arielos

Mnie nie zachwycił, a szkoda, bo po australijskiej produkcji spodziewałem się czegoś naprawdę dobrego. Jakiś tam klimat jest, ale całość średnia w odbiorze. Mogę powiedzieć, że momentami się nawet dłużył. Do obejrzenia i zapomnienia - na jeden raz, jeśli ma się nadmiar wolnego czasu, w przeciwieństwie - raczej nie jest to pozycja obowiązkowa.

arielos

Arielos a gdzie go ogladales ,bo nie moge go nigdzie znalezc ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones