PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172616}
7,3 82
oceny
7,3 10 1 82
The Thin Man Goes Home
powrót do forum filmu The Thin Man Goes Home

Wiem że to dość mało prawdopodobne . Ale może ktoś ma polskie napisy do tych filmów oprócz pierwszych 3 części . ?

Napisy do innych filmów z tym duetem też mile widziane .

Cobros

jeśli chodzi o tę część, to mam zamiar przetłumaczyć napisy. Jak tego dokonam, dam znać. :)

MisterTornister

Ooo stary nie spodziewałem się odpowiedzi po takim czasie . Dzięki serdeczne będę czekał z niecierpliwością na jakieś informacje . :) Ważne że jest jakaś nadzieja .

Pozdrawiam

Cobros

tak naprawdę to miałem zamiar to zrobić dużo wcześniej, ale zająłem się innymi rzeczami

jak lubisz stare komedie, wejdź na kanał 'papuciowy' na YouTube, ostatnio przetłumaczyłem parę odcinków sitcomu z lat 60'.

MisterTornister

Z przyjemnością zajrzę widziałem chyba już zdecydowaną większość klasyków dostępnych w internecie z napisami " Filadelfijską Opowieść ","Ich noce ","Drapieżne maleństwo " "Dwoje na Drodze " i wiele innych niestety wiele jest niedostępnych włączając w to inne filmy z Loy i Powelem jak np" Libeled Lady " . No ale cóż może kiedyś . :)

Cobros

ja tłumaczę wyłącznie filmy które wyjątkowo mi się podobały, dlatego też dalszych części po 'The Thin Man Goes Home' raczej nie przetłumaczę. Były one wg mnie mocno przeciętne.

Polecam świetną produkcję jaką jest "The Trouble with Angels", do której zrobiłem polskie napisy i dodałem na opensubtitles.

ocenił(a) film na 8
MisterTornister

Hej ! Chyba fanatycy z YouTube wykasowali Ci produkcje, o których wspominasz bo na dzień dzisiejszy pozostały tylko fragmenty :( Niestety na system i kapusiów trudno w dzisiejszych czasach poradzić :( Szkoda, że miałem okazji obejrzeć Twojej kolekcji kiedy była jeszcze dostępna. Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 8
tomash74

Oczywiście miało być: szkoda, że NIE miałem okazji... Sorry za małą literówkę.

tomash74

Materiał został niemalże automatycznie zablokowany ze względu na prawa autorskie (więc to bardziej sprawa ustawionych wcześniej algorytmów aniżeli 'kapusiostwa'). Mimo wszystko można ściągnąć napisy z opensubtitles, i osobno film gdzieś z torrentów.

Cobros

Niepotrzebnie zrobiłem Ci nadzieję, bo napisałem że przetłumaczę, ale czasu nie miałem (i ochoty w sumie też tak niezbyt), i sobie odpuściłem.

Przepraszam.

ocenił(a) film na 8
Cobros

Właśnie pojawił się z napisami na ostatnim i zarazem najpopularniejszym serwisie filmowym w naszym kraju ;)

tomash74

Dzięki kolego naprawdę myślałem że nigdy nie będzie mi dane obejrzeć tego filmu . Już wiem co będę oglądał w niedługim czasie na razie mam do dokończenia jedną serię ale potem odrazu zabieram się za tą cudowną serię zrobię chyb maraton od początku . :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones