PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755619}
4,7 14 399
ocen
4,7 10 1 14399
The Titan
powrót do forum filmu The Titan

Wyślijmy zmutowanego szczepionkami i enzymami człowieka na planetę skrajnie nieprzyjazną człowiekowi by tam dokonał... No właśnie czego? Ten film jest tak bezdennie głupi, że w całym tym procesie tworzenia Tytana dziwię się, że brakło lewatywy z biseptolu, wtedy progres na pewno byłby szybszy. Najważniejsze, że znalazł się bezmyślny, równie bezdennie głupi co i sam film, wielki bohater amii amerykańskiej, który żyje w przeświadczeniu misji jaką mu powierzono i dla niej mógłby się dać zmienić nawet w ramboterminatora no bo przecież ma poczucie obowiązku. Nic się w tym filmie kupy nie trzyma, pomysł jest tak beznadziejny, że głupszego SF jeszcze nie widziałem. Daję 2 za to, że udało mi się dotrwać do końca. Rozczarowałem się zakończeniem, bo myślałem, że jak dotrze na Tytana to chociaż jakiś szałas tam zbuduje. A tu nic, będzie się przechadzał bez celu. Kto to wymyślił w ogóle!?

lordart

"Wyślijmy zmutowanego szczepionkami i enzymami człowieka na planetę skrajnie nieprzyjazną człowiekowi by tam dokonał... No właśnie czego? "
Jakbyś się chwilę zastanowił, a nie myślał akurat o lewatywach, to powinieneś się domyślić (albo i nie).
Był prototypem, wysłali go tam żeby się upewnić czy program zakończył się sukcesem. Na końcu pokazany jest widok na kopuły programu Tytan II, czyli że na Tytana będą wysyłać kolejnych ludzi. Program zakończył się sukcesem, kurtyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones