PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755619}
4,7 14 406
ocen
4,7 10 1 14406
The Titan
powrót do forum filmu The Titan

Ok, pomyślmy więc... pomijając fakt że ,, homo titanis" nie mają możliwości komunikacji z normalnym człowiekiem, a cała operacja zamieniła posłusznego żołnierza w...
Upośledzonyą syrenę z... szpikulcem?
Spośród kilkunastu kandydatów przeżyło dwoje, ok samiec i samica... można stworzyć nową rasę! Ymmm... nie... shes fu##ing dead! O ile Rick nie złoży jaj na tytanie, cała ta szopka nie miała nawet sensu. Myślę że ostatnią rzeczą jaką zrobiło by nato to wysłanie pana 300 milionów dolarów na śmierć ale w porządku... oddajcie mi moje 1:30h życia

ocenił(a) film na 9
DRSRng

O tym samym pomyślałem. Wysłanie oddziału żołnierzy miało pewien sens, wysłanie pary ludzi (?), nieco mniejszy, ale jeszcze też, jednak główny bohater wysłany samemu? Po co. I w sumie przyszło mi do głowy tylko to, że chodzi wyłącznie o to, by sprawdzić w praktyce czy on tam faktycznie przeżyje i szukać kolejnych ochotników do wysłania po przejściu genetycznej "kuracji". W pewnym momencie filmu jest mowa nawet o powrocie kandydatów za ileś lat, ale nie wiem, czy źle tego nie zrozumiałem.

przemyslaw.rozycki

Tyle ze zycie na naszej planecie w tym filmie mialo sie skonczyc za jakies 15 lat. Ile trwa lot na ksiezyc Saturna? W tym czasie nawet nie zdazyliby zrobic poprawek i prob na innych ludziach zeby wyslac kolejnych na ten ksiezyc dla kolonizacji... a jego powrot tutaj? Przeciez zycia juz by di tego czasu nie było .Jednej osoby nie oplacalo sie wysylac w kosmos. Co to mialo za sens w ogole? Za te pieniadze i krotki czas jaki pozostal mogli zrobic cos wiecej dla ratowania naszej planety.

Milou

Nie po to tworzy się nowego człowieka, żeby potem wracał on na zdewastowaną i przeludnioną Ziemię (poza celami turystycznymi).
Sondy kosmiczne też są nieopłacalne, a jednak się je co jakiś czas wysyła.
A niby co da się zrobić "więcej" na przeludnionej Ziemi? Przymusowe ograniczenia liczby potomstwa, czy okresowe mordowanie ludności? Choć niewątpliwie byłoby to tańsze rozwiązanie...

przemyslaw.rozycki

Dokładnie o to chodziło (test w warunkach naturalnych).
Projekt był kontynuowany, więc wysłano by tam więcej ludzi (być może nawet jego rodzinę).

DRSRng

Dwie osoby to dość ryzykowny materiał na zaludnienie planety.
http://www.biotechnolog.pl/zwiazki-w-bliskim-pokrewienstwie-i-ich-skutki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones