PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755619}
4,7 14 406
ocen
4,7 10 1 14406
The Titan
powrót do forum filmu The Titan

Rok 2048 wojsko amerykańskie nadal jeździ Hammerami i landroverami rocznik 2012 ? Co ciekawe takie same Hammery jeździły w Stranger things

marek_kalicki

Dokładnie to samo pomyślałem jak się zaczął film... Dobrze ze nikt nie dzwonił z noki 3310 :)

ocenił(a) film na 6
marek_kalicki

Dodam do "sci": kwetiapina używana przy leczeniu schizofrenii i choroby dwubiegunowej wsadzona jako super związek do czyszczenia pamięci <3

użytkownik usunięty
an_na_f

Ja wiem, że Ketrel czasem potrafi kopnąć, ale przegięli. Wiesz co jeszcze było w tej szufladzie? Sól fizjologiczna.

ocenił(a) film na 5
marek_kalicki

No ten argument jest akurat "z doopy". Co z tego, ze jeździ Hammerami? Jak to si ma do fabuły? Mieli do tak kameralnego filmu stworzyć pojazdy całkiem od nowa? Trochę to by było bez sensu, bo 2048 to nie tak znowu odległa przyszłość. Do tego czasu nic na Ziemi zbytnio się nie zmieni, tak jak nie zmieniło się od 1990r. do dziś. Wiesz, w filmach s-f z lat 80-tych prognozowano, że w 2020r. wszędzie będą pracowały roboty, a ludzie będą podróżować lewitującymi autami.
A teraz wyjrzyj za okno.

ocenił(a) film na 3
marek_kalicki

To akurat ostatnia rzecz, jakiej bym się w tym filmie czepiał - zobacz na to, czego używali wojacy USA w Somalii czy Bośni te dwadzieścia parę lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones