PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789114}
2,5 277
ocen
2,5 10 1 277
The Toymaker
powrót do forum filmu The Toymaker

Już śpieszę z wytłumaczeniem!

Odradzam oglądanie tego filmu, bo to straszna strata czasu:
- fabuła denna
- beznadziejnie zagrany
- zero realizmu (mimo iż NIBY akcja dzieje się w trakcie wojny - II WŚ)
- dialogi jak z bajki dla dzieci granej przez statystów wcześniej występujących w "997"
- teatralne (czy wręcz dziecinne) postaci
- żadnej powagi sytuacji, czy choćby jednej chwili grozy
- cały ten film jest niczym nieudanie żałosna bajka dla przedszkolaków
- no i jeszcze do tego nieszczęsnego filmu wstawki dokumentalne z WWII???
Profanacja i skandal!

Ale...

Polecam gorąco zobaczyć jak nie cały film, to chociaż jego zakończenie, bo ja wytrzymałem do samego końca i spotkała mnie (wielka;) nagroda:
- pękałem ze śmiechu zwijając się z bólu brzucha, po tym jak... a zobaczcie sami!
:O
:D

Sądzę, że warto to samemu zobaczyć, a potem ocenić jedynką, dwóją, czy tak łaskawie (byłem pierwszy) jak ja - trójką, bo więcej, to nie wypada i się nie godzi!

PZDR.

ZSGifMan

O jakiej nagrodzie na końcu tego gów*** wspominasz???
Jedyne co zauważyłem to, gdy pociąg wjeżdżał na stację to na pobliskich domach było widać kilka... anten satelitarnych co jeszcze bardziej podkreśla "klasę" tego dzieła nie wartego więcej, niż 1...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Tam nie tylko a'la Chucky było, bo i z BĘKARTÓW WOJNY też początek, gdy niemiaszki wracają do Mullerów widać.
"Sztywniak od komedii" - a gdzie tu miałeś w jakimkolwiek fragmencie komedię???
Tylko straszną żenadę widziałem.
Takiemu czemuś to ZERO byłoby najodpowiedniejszą oceną...
P.S. Jedynym skandalem jest to, że dałem się namówić na to "cuś". I wiesz co i gdzie Polecającemu? ;););)

ocenił(a) film na 2
pawelk1504

Chojny jesteś łaskawco z tym "wiesz, co i wiesz gdzie" i gdybym za każdy taki wpis dostawał jedno ojro, to już bym pewnie przegonił skarb pastwa w posiadanym kapitale...

Natomiast sam film faktycznie nawiązań niby wiele, ale pisałem wyraźnie, że to słaba żenada i polecam, aby zobaczyć jakie to straszne jest. Sam nieraz lubię jak coś jest strasznie straszne i to tak bardzo, że mnie wtedy aż śmieszy. I tak własnie było tutaj.

ZSGifMan

Chcesz trochę więcej żeny to znasz adres - mam ich 262.
A na poważnie, że komuś nie szkoda kasy i czasu na takie "cuś".











ocenił(a) film na 2
pawelk1504

Też widziałem sporo żenuji, ale ta była wyjątkowa, jeśli to w ogóle możliwe...?

Sam się zastanawiałem, kto daje piniondz na takie g*wno, bo sami aktorzy, to oni jacyś rodem z trudnych spraw, więc poziom właściwy. Kuźwa, oni upośledzeni są czy co?> nie wiedzą w czym biorą udział?
Debile...









P.S.
Po kiego tyle linii?

ZSGifMan

Zaraz debile??? - weź piłkarzy - po co biegają po A,czy B klasach, bo jedni lubią ten sport, a drudzy liczą, że ktoś ich wypatrzy - tak samo jest z aktorami itd.

ocenił(a) film na 2
pawelk1504

Aktorzy, którzy chcą zostać wypatrzeni to grają w jakimś bardziej ambitnym kinie klasy jakiejś tam, natomiast piłkarze to zazwyczaj smarkateria już została wypatrzona do większych klubów, bo jak nazwiesz gości po 30 parę lat, czy nawet 40, co właśnie dalej gdzieś po wioskach gałę kopią? Chcą zostać wypatrzeni do ligi emerytów? ;)

Dobra: nie debile, tylko gamonie, albo tłumoki.
:D

ocenił(a) film na 1
ZSGifMan

Okropne gówienko,zrealizowane chyba za kieszonkowe reżysera.Charakteryzacja lalkarza-te sztuczne siwe włosy wyglądające jak zrobione z waty higienicznej,nie no szanuje:D .Do tego trzęsąca się kamera,równie dobrze mogliby nakręcić to smartfonem-dno dna ocena 1 to i tak za dużo,powiedz za co aż tak wysoko to ocenileś? xD.

btw trailer miazga :)

https://www.youtube.com/watch?v=seyiHdIisrA

ocenił(a) film na 2
Psycho_Daddy

Na początku było zdaje się 3, ale uświadomiłem sobie, że ten film to jest takie 1+, a może nawet ++, więc ostatecznie dałem 2 i te dwa to za to, że pamiętam do dziś jak się wtedy śmiałem z tego niego... :)
Pewnie nie wszystkich rozbawi, ale jak te lalki się pojawiły i potem jak siały "terror", to lałem takimi łzami, że mnie następnego dnia autentycznie brzuch bolał!

ZSGifMan

Na zalukaj jest chyba dalszy ciąg -"The Revenge of Robert the Doll (2018)", bo opis na to wskazuje.
"Zabójcza lalka walczy z poplecznikami Hitlera na pokładzie pociągu w nazistowskich Niemczech..."

ocenił(a) film na 2
pawelk1504

Haaahaaahaaa!

Muszę TO zobaczyć :D
Nawet jeśli to miałaby być ostatnia rzecz jaką zobaczę na tej planecie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones