PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676300}
6,4 29
ocen
6,4 10 1 29

The Vatican
powrót do forum filmu The Vatican

No cóz takie czasy.Wytarczy wspomnieć co działo się w mediach (głównie lewicowych) podczas konklawe.
No cóż obejrzę i się chętnie pośmieje z głupot tego serialu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
giovanni50

Gniazdo żmij raczej jest w d...ie wyznawców Marksa ,na co jesteście wy dowodem.

Karatos

No bez przesady, Watykan nie jest taki święty i jestem ciekaw, co masz na myśli pisząc o tym co się działo w mediach, bo ja nic szczególnego nie zauważyłem.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Powiem tak, byłem po dwóch stronach mocy, wszędzie są źli i dobrzy ludzie...niestety ostatnim czasy nagonka na KK jest spotęgowana, słusznie czy nie słusznie, to już pozostawiam ocenie własnego sumienia/ego...
Ale mam wrażenie że zrobiło się "modne" bycie antykatolickim, tylko że najgorsze w tym wszystkim jest to że mało kto może przytoczyć jakieś argumenty, a rozmowa najczęściej z takimi ludźmi kończy się słowami,. "tak mówili..." bądź też "bo tak...."
Nie popieram działań ani jednych ani drugich, ale warto pamiętać, iż wolność człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego...
Pozdrawiam

same kłamstwa, lewicowość to najgorsza choroba mózgu

Karatos

uświadom sobie z księżulki to nie wysłannicy Boga tylko zachłanni na kse zwykli ludzie, nie wiesz ile przekrętów było w Rzymskich parafiach i jak oni trzepią kase. Cale szczescie mamy prawdziwego i dobrego Papieża

guga_buzka

Ta ? Z której strony on taki dobry i prawdziwy bo moim zdaniem to make up papa ;)

Karatos

ojej to takie smutne :(

Karatos

Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę.

Nawet ichniejsze pismo święte tłumaczy czemu kościołowi się dostaje. Więc co ryczysz.

użytkownik usunięty
Karatos

To katolicy nakazują wszystkim jak mają żyć,a jak ktoś ich osra to żal,że im się godność zabiera.

Karatos

Nam lewakom i żydom chodzi o to, by na Tronie Piotrowym zasiadł w końcu Murzyn-komunista - święty Stalin I .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones