PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 196 017
ocen
7,0 10 1 196017
5,5 30
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

Czy Loki odebrał tron Odynowi, czy on go oddał? Loki w końcu jest dobry czy zły? Bo niespecjalnie
rozumiem ;_;

ocenił(a) film na 7
nikolazd

Mam wrażenie, że na pytanie czy Loki jest dobry czy zly można odpowiedzieć tylko: "To skomplikowane" :D

april_flower93

xD Ale co w końcu wynika z końcówki?

nikolazd

"W końcu wynika z końcówki", tak bardzo logiczne ;_;

ocenił(a) film na 7
nikolazd

Ja sama nie jestem pewna. Wydaję mi się, że Odin zostal albo zabity albo uwięziony (bardziej stawiam na drugą opcję, bo Anthony Hopkins zamordowany offscreen przeczy wszelkim niepisanym zasadom Hollywood).
Poza tym to dosyć ważna postać w całej historii dlatego osobiście uważam, że sprawa jego zniknięcia i obięcia tronu przez Lokiego na pewno powróci w kolejnej części i wtedy zostanie wyjaśniona. :)

april_flower93

Aha, dzięki. Nie no, zabity to nie jest na pewno, ale... jakoś smutno mi, że Loki to znowu ten zły.

ocenił(a) film na 8
nikolazd

hehe, mam dokładnie takie samo uczucie jak Ty ! :) smutno, ale i tak nie rozumiem o co chodzi ..... Loki niby zginął ..

Kitass

http://www.filmweb.pl/film/Thor%3A+Mroczny+świat-2013-622564/discussion/Loki,243 0049 Proszę bardzo xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones