PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 997
ocen
7,0 10 1 195997
5,5 30
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

Kolekcjoner

ocenił(a) film na 8

Chodzi o tą scenę gdy dostaje Eter. O jakie 5 kolejnych rzeczy może chodzić ?

miki2323

Podejrzewam że eter został podzielony na 6 części, każda została umieszczona gdzie indziej.

ocenił(a) film na 8
Hellander

Nie umieli zniszczyć a potrafią rozdzielić ? Nie sądzę, tyle co wyszukałem to prawdopodobnie chodzi o Infinite Gemes i to wydaje się dość prawdopodobne.

miki2323

Zauważ że eter to rzecz płynna, aby to rozdzielić nie jest potrzebna żadna specjalna siła. Dam sobie rękę uciąć że zostało to podzielone na 6 części w jakieś specjalne pudełeczka.

miki2323

nie wiem ale film nie jest kopią komiksu wiec w filmie mogą dawać nowe wątki musimy czekać na wyjaśnienie w 3 części :(

ocenił(a) film na 7
miki2323

XD eter to jeden z infinity gems ( power gem ), pozostale nam znane to space gem - tessaract i mind gem - ten kamyk co mial loki w berle. do zebrania zostalo mu jeszcze 6 by mogl stworzyc infinity gauntlet dla thanosa.

ocenił(a) film na 7
Dochuu

sorki, jeszcze 5*

ocenił(a) film na 8
Dochuu

Wg. mnie mozna założyć że jeszcze 4. Tesserakt jest pod kontrolą Lokiego a to w końcu on też wysłał Eter Kolekcjonerowi ;)

ocenił(a) film na 7
miki2323

tak, ale mowi ze jeszcze 5 mu brakuje, tesseract moze i jest pod wladza lokiego ale go na razie nie oddal :P

ocenił(a) film na 7
miki2323

W strażnikach galaktyki pewnie będzie kolejny

miki2323

Nie rozumiecie widze... Już znamy ten 1 moc jest to zródło mocy Lodowych Olbrzymów które znajduje się w Asgarcie dlatego powiedzieli w dilmie ze nie mogą trzymać dwóch Tesseraktów bo to nie bezpieczne. 2 Teseraktem jest logicznie że tak się wyraże "źródło mocy Mrocznych Elfów" inaczej eter. Więc wprawdzie nie znamy trzech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones