PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 196 017
ocen
7,0 10 1 196017
5,5 30
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

Kopiuj- Wklej

ocenił(a) film na 6

Czy Marvel zaserwuje nam cos zaskakującego ? Nie sądzę, filmy o super bohaterach ze stajni Marvela zazwyczaj są takie same.( wyjątek „Pierwsza klasa”) Można by powiedzieć, że scenariusze są robione metodą kopiuj wlej. Zmieniają się tylko bohaterowie, czasem miejsce akcji.

Różnice pojawiają się na poziomie aktorskim, oraz w poziomie popularności danego super bohatera. Chcesz dużo zarobić zrób film o wszystkich super bohaterach ( avengers).
Thor akurat ani mnie nie ziębi ani nie parzy. Film miał być lekki i przyjemny i taki był. Najważniejsze że nie nudził. Podniecać się jednak nie będę. Nie jestem w gimnazjalnym wieku by film w stylu kopiuj-wklej zrobił na mnie wrażenie.

Chyba najlepszym filmem o super bohaterach wg mnie jest „Pierwsza klasa”. A jeśli chodzi o produkcje w stylu Thora to traktuje je jako fajne głupie bajeczki pozbawione dramatyzmu.

Tutaj nie ma miejsca na głębsze przemyślenia, smutek itd. Ma być fajnie,śmieszno, luzacko. Jednak scenarzyści wiedzą, że nic tak nie ożywia filmu jak jakiś trupek wiec profilaktycznie trzeba uśmiercić jakiegoś drugoplanowego aktora, posmucić się na 5 minut i po chwili o nim zapomnieć. Oklepane to wszystko ale jeszcze do końca mi się nie przejadło dlatego daje…

6/10

ocenił(a) film na 6
Cziken

Pierwsza klasa jest ze stajni Fox'a. Marvel nie ma praw do filmów z X-menami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones