PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 932
oceny
7,0 10 1 195932
5,5 29
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

Co sądzicie o tym że Azgardczycy dali Kolekcjonerowi ten przedmiot który był sprawcą zamieszania w filmie. Moim zdaniem Kolekcjoner ma zdecydowanie nieczyste intencje. Bardzo też ciekawi mnie ten wątek,a najlepsze jest to że chcąc nie chcąc jest to małe połączenie Thora ze Strażnikami Galaktyki,bo tam właśnie wystąpił Kolekcjoner.
Czekam na pomysły !!!

awesomeone1

ja osobiście uważam że strażnicy wystąpią w avengers infinyty war , a to jest jakiś wstęp i powiązanie

ocenił(a) film na 7
Kino_maniak13

Bo tak będzie . Wszystkie postacie z filmow Marvela wystapia w Infinity War , nawet nowy Daredevil i reszta bohaterow Netflixa.
Oczywiscie bohaterowie ci co dożyją do IW xD

coolerss

ja słyszałem że w avengers infinty war będzie stara drużyna avengers nowa drużyna avengers , strażnicy galaktyki , ant man , doctor strange , black panther , captain marvel , to są główni reszta może wystąpić w filmie pare osób z tarczy pewnie pare osób którzy już grali w tej histori marvela . raczej na daredevila nie ma szans bo on nie jest w tej histori

ocenił(a) film na 7
Kino_maniak13

BEdzie daredevil i wszyscy bohaterowie z Netflixa , tylko ze w 2 czesci IW

ocenił(a) film na 7
Kino_maniak13

Ps. DAredevil jest w tej historii, nawet w odcinku mowia o zbroi nawiazujac do Iron Mana i do młota nawiązując do Thora . Ogladaj uważniej.

coolerss

ja nie ogladam seriali marvela , oglądam tylko agentów tarczy

Kino_maniak13

bo uważam że są małe powiązania , ale filmy marvela bardzo lubie

ocenił(a) film na 7
Kino_maniak13

Polecam Daredevil swietny. Taki jak powinien byc

coolerss

A ktory odcinek masz na mysli?

ocenił(a) film na 7
mania19

Napamietam dokladnie

coolerss

spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones