PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 196 017
ocen
7,0 10 1 196017
5,5 30
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na kolejne spekulację :)

wort801

Thor: The Dark World Releases On Blu-Ray, DVD Tomorrow
http://bamsmackpow.com/2014/02/24/thor-dark-world-releases-blu-ray-dvd-tomorrow/

wort801

http://www.dailymotion.com/video/x1d79zq_kevin-feige-on-thor-the-dark-world-agen ts-of-shield-and-loki-s-future_shortfilms

ocenił(a) film na 9
wort801

Miło jest posłuchać co te "pierwsze skrzypce " Marvela mają do powiedzenia w sprawie filmu ( czytaj Lokiego ). Za pozwoleniem dołanczam się do spekulacji nr 23.

Gloredhela

Serdecznie cie witam w temacie :) no masz rację miło :)

wort801

Czy z tych spekulacji cos wyniknie, czy to tylko pisanie o niczym.

Heraklit_z_Efezu

Witaj Heraklicie! Jestem na Spekulacjach od września 2012 roku, czyli od ponad 23000 postów i przez ten czas pojawiło się tu wiele ciekawych osób. Spotkaliśmy się, umawiamy się razem do kina, dyskutujemy, plotkujemy, gadamy o głupotach. Jeżeli irytuje cię ten wątek to jest wiele innych bardziej merytorycznych dyskusji, chociaż może niekoniecznie z taką rodzinną atmosferą jak tutaj. Taka ilość estrogenu może być niestrawna dla mężczyzn bez dystansu do rzeczywistości. ;)

HiddenStone

dobrze mu to wyjaśniłaś ;0 lepiej bym tego mu nie wyjaśnił :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heraklit_z_Efezu

????? ty na pewno

Heraklit_z_Efezu

HiddenStone to kobieta a przynajmniej tak w profilu jest napisane ....

Heraklit_z_Efezu

Troll ???

wort801

Wort, daj spokój, nawet nie odpisuj, widzisz, że szuka zaczepki. Tak, jestem kobietą. ;)

HiddenStone

wiem widzę za dużo wolnego czasu ma :)
i mam takie pytanko kogo masz w swoim avatarze ????

wort801

Alan Taylor, reżyser TTDW, z najlepszego wywiadu do Thora jaki powstał: http://www.youtube.com/watch?v=YWF5KqgvtsQ

HiddenStone

aha ok dzięki za odpowiedz ;)

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

Kamyku, święte słowa:)) Poza tym taka ilość hormonów męskich może prowadzić do łysienia :D

kanari

Brak argumentow, wylysiala?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
HiddenStone

Mam baardzo dużo dystansu do świata, ale ten wątek przyprawia o mdłości. Na domiar złego wszystkie sprawiacie wrażenie słodkich idiotek . Proszę nie brać tego do siebie ;)

Gloredhela

Zakochana po uszy

wort801

"Co się stało z Odynem" wersja II
http://lh6.googleusercontent.com/-sDGHFCPhy_c/UwzRfnrvnXI/AAAAAAAAAKg/VIu15jCSko o/s0-I/komiks%2Bloki%2Bodyn.png

HiddenStone

dobre :) witam w temacie ;)

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

like it "click":))

Faira_666

Witam w temacie :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Cześć Worth, brawo! Czyli karawana idzie dalej,)) Wszystkim Spekulantom życzę pogody ducha i nieustających poszukiwań:))

kanari

kanari witaj również w temacie :) ciebie najbardziej tu brakowało :) trudno idzie ale idzie :)

ocenił(a) film na 9
wort801

idzie wolno, bo jest mało nowości. Coś czuje, że w lato jak będzie coś więcej wiadomo i więcej ludzi bedzie mieć wolne to nasza wyobraźnia zaszaleje i znów będziemy tworzyć teorie co do fabuły Thora 3:)
Nie moge sie już doczekać.

Faira_666

no trochę poczekamy ale jakoś damy radę z tym tematem :)

ocenił(a) film na 8
Faira_666

Teoria?! Gdzie?!

Plishka

Plishka spokojnie to dopiero początek spekulacji :) z czasem będzie lepiej :) z pewnością :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Worth, dzięki za miłe słowa:)) Cieszę się,że będziesz mistrzem ceremonii i przez 1000 kolejnych postów będziesz nam spekulował:)) Dzięki za uruchomienie tematu:)))

kanari

nie ma za co :) z przyjemnością będę tym mistrzem ceremonii :) i mam nadzieje że 1000 postów będzie jeszcze przed wakacjami :) coraz trudniej spekulować :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Jesteś świetnym mistrzem ceremonii:)) i widzę, że Spekulacje żyją, nawet jeżeli ktoś je próbuje nieudolnie zabić:) Trzymam kciuki za to, byśmy szczęśliwie przebrnęli przez okres posuchy i dostali jakieś fajne materiały do analizowania.

kanari

Udolnie ktoś przynajmniej pokazał że jest trollem .........też myślę że damy radę :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Oczywiście, masz radę :D Damy rację, maszerujemy dalej i jestem ciekawa, jak scenarzyści nawiążą do Lokiego na tronie w kolejnym filmie. Czy dadzą scenę z futrem?)

kanari

Powinien Loki jako król lepiej się ubierać wiec myślę że go w tym ubranku zobaczymy :) i mam nadzieję że Loki jako król zrobi jakaś imprezę :)

ocenił(a) film na 9
wort801

Ziemian pewnie nie zaprosi :( chyba że ...

Gloredhela

Jak go uznasz za boga i będziesz dla niego interesująca może cie zaprosi :) tak samo jak zeus w mitologi też zapraszał interesujących ludzi :)

ocenił(a) film na 9
wort801

Nie o to mi chodziło ,nie ma otwartego bifrosta Warszawa-Asgard nikt z śmiertelników się nie wkręci na imprezę .

Gloredhela

ale Loko widzi co się dzieje na ziemi?? jak dobrze pamiętam wiec kogoś może zabrać do Asgardu :)

ocenił(a) film na 9
wort801

Butelka czerwonego francuskiego wina , ułatwi mi sprawę :)

Gloredhela

I jeszcze jakieś fajne ubranie mniej na sobie ;) Butelka czerwonego francuskiego wina no chyba nie chcesz upić lokiego ;)

ocenił(a) film na 9
wort801

Wort co Ty on jest bogiem , jak upić ,nie da się .

Gloredhela

No niby tak ale on pochodzi od innej rasy wiec nie wiadomo :)

ocenił(a) film na 9
wort801

Pewnie dwóch rzeczy nie da się zrobić zabić Lokiego (znaczy się my śmiertelnicy nie możemy) i upić markowym trunkiem :)

Gloredhela

:) Gloredhela :) my śmiertelnicy no raczej nie tylko się zastanawiam czy bomba Atomowa mogłaby go zabić ?? jak myślisz Loki by przeżył ??? a markowy trunek może sobie pić ile chce :)

ocenił(a) film na 9
wort801

Nie myślałam nigdy o broni jąrodrowej wycelowanej w Asgard

Gloredhela

myślałem tylko że da się zabić Lokiego na pewno przynajmniej tą bronią ......Gloredhela dzięki za rozmowe muszę spadać już nara miłego wieczoru .....:)

ocenił(a) film na 9
wort801

Miłego wieczoru

ocenił(a) film na 8
Gloredhela

Loki był też bogiem pijaństwa, więc chyba rzeczywiście trudno byłoby go upić, ale jakby w końcu się udało mógłby na maksa rozkręcić imprezę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones