PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 997
ocen
7,0 10 1 195997
5,5 30
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

Thor 3

ocenił(a) film na 5

Czy w 3 pojawi się pogromca Thora Jormungand? A Loki ze swoim zwierzątkiem Fenrirem doprowadzą do Ragnaroku?

axsas

Też o tym myślałem.....:> :> :> byłoby naprawdę extra.....Btw,uwielbiam takie filmy....

ocenił(a) film na 5
Belzebub_666_filmweb

Thor niestety jest na podstawie komiksu. Wolał bym coś z mitologii nordyckiej, jest tu dużo oryginalnych historii.

ocenił(a) film na 8
axsas

Niestety? To po prostu jest film na podstawie komiksu mający mało wspólnego z mitologią. Nie rozumiem ludzi, którzy się tak tego czepiają i przeszkadza wam, że Odyn ma inną ilość synów w mitologii ale to, że Thor walczy w współczesnym Nowym Jorku to już nie...

axsas

Myślicie, że Loki zabił Odyna? Czy np. gdzieś go zamknął?

ocenił(a) film na 10
Vicky_jr

Mi się wydaję że prędzej Odyn by się zabił, że popełnij samobójstwo albo uciekł z rozpaczy. Bo jak Loki przybrał postać żołnierza żeby za informować Odynowi że Loki nie żyję a jeszcze przedtem żona zginęła to się załamał. Ale też jestem przekonana że mógł go uwięzić.

użytkownik usunięty
KotekW18

Odyna to Loki mało obchodzi . Z tego powodu by się nie wieszał .

ocenił(a) film na 7

troll albo ślepiec

użytkownik usunięty
ropka

?????

KotekW18

co nie zmienia faktu że końcówka była zaskakująca :)

ocenił(a) film na 7
maximus_

a jak wogóle przezył Loki? Przeciez ten stwór go przebił ostrzem

użytkownik usunięty
Vicky_jr

Może też być i tak, że Loki zmienił postać Odyna na jakiegoś przestępcę (np na samego siebie) zamykając go w więzieniu. Tylko wtedy byłby jeden problem. W trakcie filmu Loki dla żartu zmieniał postać Thora między innymi na kobietę, ale głos się nie zmienił. Tak więc to chyba jest mało prawdopodobna hipoteza, a Odyn został po prostu zabity.

ocenił(a) film na 7

chyba ze znowu kaganiec dostal : D

ocenił(a) film na 8

Ale kiedy Loki zmienił sie w strażnika, to już głos miał inny :P Więc to raczej kwestia tego, jak bardzo się przyłoży :)

użytkownik usunięty
Rachel3

W sumie racja =D

Wkurza mnie ta jego moc, z taką mocą mógł zrobić co chciał z Odynem, to dlaczego wcześniej nie użył tej mocy do ucieczki i przejęcia władzy? Mam nadzieję że Thor go w końcu zabiję...

ocenił(a) film na 8
Putis_K

niech zabija kogo chce, byle nie Lokiego! tylko ze wzgledu na Lokiego zaczelam ogladac Thora/Avengers i cala reszte filmow Marvela, on nie moze umrzec! :P

DagaMoskit

Sorry ale Avengers, Thor 1,2 - trochę za dużo o nim, Thor teraz musi wrócić do Asgardu ale to pewnie w następnym filmie dopiero. Mam już dosyć motywu Lokiego już w Avangers był głównym zbirem i znów w Thorze, ten wątek mnie męczy zwłaszcza że jest dużo możliwości w uniwersum Marvela.

ocenił(a) film na 8
Putis_K

A ja powiem tak, wszystkie te filmy zacząłem oglądać nie ze względu na lokiego czy thora, tylko ze względu na Natalie Portman :) Co nie zmienia faktu, że zarówno Lokiego jak i Thora uwielbiam i wolałbym dalej widywać ich w filmach obydwóch, jednak rozumiem kolegę bardzo dobrze, już za dużo motywów z lokim, jeszcze jeden film wytrzymam z Lokim, jeszcze tylko jeden, ale jeśli będą to ciągnąć przez 2-3 kolejne czyli w przybliżeniu ile? 5-8lat? to zwyczajnie zwymiotuje i dam ocenie 1/10 xD, bo już będzie tego za duzo xD

ocenił(a) film na 8
michal9o90

A mnie męczy w każdym odcinku tylko Thor nie mogli by go zabić :) Tak na poważnie Loki bardzo dobrze się sprzedaje i puki scenarzyści będą rozmyślnie pisać nie będzie nudy.

ocenił(a) film na 7
michal9o90

loki mial umrzec juz w tej czesci :\ decyzje zmienili po reakcji fanow na comic conie, praktycznie pol filmu od nowa nakrecili i posklejali dla niego. miedzy innymi dlatego scena jego smierci jest tak krotka ( ucieli ja poniewaz stwierdzili ze glupio bedzie potem wygladac thor, ktory przez pol godziny placze nad zwlokami lokiego ),

ocenił(a) film na 8
Dochuu

Nie wiesz gdzie mogę znaleźć reakcje fanów na tą wiadomość? Jestem jej bardzo ciekawa :-)

ocenił(a) film na 7
beyond_darkness

chodziło mi o to co działo się podczas występnu na comic conie, ludzie świetnie zareagowali. tutaj masz np filmik: https://www.youtube.com/watch?v=3R9g_VABesAco do ogolnie scen usunietych, zmieniania filmu i dokrecaniu scen polecam tego ( niekatywnego juz ) bloga: http://mcufilms.tumblr.com/ polecam czytac od poczatku bo dziewczyna ktora go tworzyla skrupulatnie umieszczala wszelkie mozliwe informacje na temat thora 2 jakie pojawialy sie w najdzikszych zakatkach internetow ;D ale na to trzeba raczej calego dnia huehue : D

ocenił(a) film na 8
Dochuu

Dzięki :) ten filmik z youtuba widziałam i bardzo mi się spodobał :D a na ten blog poświęce kiedyś czas :)

Putis_K

Jak dla mnie, Thor może zabić kogo tam chce ale nie Lokiego. Być może wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale według mnie Loki jest najciekawszą i najlepiej zagraną postacią w całym filmie.

ocenił(a) film na 10
_Czakra_

oczywiście, że tak, bez Lokiego, to tylko taki sobie filmik do obejrzenia na raz, ale te jego teksty :)

ocenił(a) film na 9

Ale w orginalnym dubbingu Thor zmieniony w Sif posiada jej głos ;)

Vicky_jr

Może Odynwpadł w odyn-sleep O.o

użytkownik usunięty
axsas

Pożyjemy to zobaczymy :)

ocenił(a) film na 6
axsas

Naprawdę to jest drugorzędne.
Najważniejsze jest dla mnie ,że Loki żyje, a to co zrobił ze ojcem <nie ojcem> już mnie trochę mniej obchodzi. Nie chcę wyjść na jakąś ignorantkę ale mając pod uwagą to ,że przez 15 minut kazali mi wierzyć w śmierć Lokiego < co oznacza miliony zużytych chusteczek ;D >, to teraz jestem na maksa szczęśliwa, i nie chce myśleć co musiał zrobić. Zobaczenie go na tronie z tym jego uśmiechem , tak . Tylko tego chciałam ;D

ocenił(a) film na 7
B_monza

serio myslalas ze usmierca lokiego? po tym ile hajsu im przynosi? po co mieliby zabijac kure znoszaca zlote jaja? xd no i tom ma kontrakt na 6 filmow.
poza tym - loki to bog klamstw :P nawet gdy umiera, nie umiera definitywnie i nie mozna marvelowi wierzyc ( nigdy ) ! : D

użytkownik usunięty
Dochuu

skąd wiesz, że kontrakt Toma zawiera 6 filmów? Jeśli to prawda, to cudownie, ale może masz jeszcze jakieś źródło??

ocenił(a) film na 8
Dochuu

Właśnie, ja też ciekawa jestem źródła :) Czytałam w różnych miejscach że będzie w czterech filmach, w pięciu - różnie i nie mogę dojść jak jest naprawdę.

ocenił(a) film na 7
Emzz21

nie jest to wielkie halo wklepac to w gugla ale macie:

''Tom Hiddleston from comicus.it
Well, I don't know. When I signed my contract, I signed to play Loki in five more Marvel movies, but they were unspecified. So, if there will be more movies or not remains to be seen, but I like the idea of Loki turning up in the shadows when people least expect him, but you never know these things, the world changes and the things change, but I feel like I know who Loki is, so I wouldn't mind.''

To jest wywiad po Thorze, ''I signed to play Loki in five more Marvel movies '' takze wychodzi razem 6 filmow.

ocenił(a) film na 8
Dochuu

O dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
B_monza

haha, zgadzam się z tobą i moja reakcja byla zupelnie taka sama :D na koniec filmu lzy smutku zamienily sie w lzy radosci :D

ocenił(a) film na 10
DagaMoskit

Kiedy bedzie 3 czesc ?

użytkownik usunięty
MrTukSuk

Miesiąc temu pojawiła się. Fałszywa informacja że w 2015 . Niestety to pomyłka bo w 2016 .

ocenił(a) film na 7

niestety to pomylka bo w 2017 XD w 2016 sa juz trzy filmy, gotg2, ant man i doctor strange. :(((((

B_monza

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Zareagowałam podobnie na scenę śmierci Lokiego. Nie do końca wierzyłam, że mogliby go tak po prostu uśmiercić, ale i tak miałam już łzy w oczach. Poczułam naprawdę ogrooooomną ulgę gdy Odyn zmienił się w Lokiego. :3

ocenił(a) film na 6
_Czakra_

BO kim byłby Thor bez swojej czarującej drugiej reki Lokiego xxx

ocenił(a) film na 8
_Czakra_

Ja w ogóle nie rozumiem jak mogliście pomyśleć, że loki nie żyje, co prawda ja bym wolał, żeby umarł, bo to by była perfekcyjna śmierć Lokiego, ale mimo wszystko jak tylko zobaczyłem sztuczkę z ręką Thora to byłem pewien na 90%, że Loki zrobił iluzję śmierci. Nie rozumiem tylko tej mocy Lokiego jest nienormalna, iluzja to iluzja, tak jak w avengersach, jak thor przeleciał przez Lokiego i wpadł do klatki to był tylko hologramem jakby, więc jakim cudem nagle potrafi tworzyć iluzje gdzie widać, że iluzja jest żywą postacią, potwór łapie iluzje i przebija mieczem..... dziwne są te jego moce, brak tu jakiejkolwiek zasady w nich.... Thor wiadomo co umie i co potrafi i są jakieś reguły, a Loki ma się wrażenie jakby nie miał, żadnych ograniczeń swojej mocy.

ocenił(a) film na 7
michal9o90

być może sklonował się choć wątpię w to, że coś takiego potrafi

ocenił(a) film na 6
karolin5555

Loki potrafi się klonować, co widzieliśmy już w pierwszej części Thora. c;

ocenił(a) film na 8
michal9o90

Thor przelecial przez niego gdy Loki juz znikal. Potem Loki zabil( nie zabijajac) Phila stworzona iluzja i, co ciekawe, przeniosl( czy teleportowal) swoje cialo w miejsce iluzji, tym samym miejsce gdzie Loki stal wczesniej zajela iluzja.

ocenił(a) film na 7
B_monza

Zupełnie jakbym przeczytała coś co sama napisałam. Loki jest najlepszy :) Fajnie było pooglądać Lokiego jako tego złego, ale szczerze powiedziawszy liczyłam, że "...Mroczny Świat" skończy się tym, że Loki zejdzie na dobrą drogę i przeżyje. Fajnie byłoby gdyby w końcu ktoś odważył się przeobrazić Lokiego w pozytywną postać. Może nie we wszystkich filmach, ale w tym już ostatnim z tymi aktorami i obsadą. Miło byłoby zobaczyć ostatni film z serii Thor z Tomem Hiddlestonem I Chrisem Hemsworthem w takim pozytywie, czyli Loki pomaga Thorowi i w ostatnich scenach godzą się na wieki.

ocenił(a) film na 8
B_monza

Widzisz durna, gdybys nie plakala to pare minut po jego "smierci" wiedziala bys ze ma sie dobrze.

ocenił(a) film na 7
axsas

I będzie kolejna część Thora jak czytałam Thor ma być 6 maja 2016, więc trochę poczekamy. Już nie mogę się do czekać ;D

ocenił(a) film na 7
karolin5555

6 maja bedzie cap3. thor prawdopodobnie rok pozniej, ale modle sie zeby sie jeszcze w 2016 zalapal; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones