PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 196 017
ocen
7,0 10 1 196017
5,5 30
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

młot Thora

ocenił(a) film na 8

Zastanawia mnie jedna rzecz - a chodzi o wagę Miollnira.
nie pamietam w której to było części - chyba w T2 - jak Thor wiesza młot w przedpokoju na wieszaku ! w pierwszej części chłopaki mieli problem z podniesieniem go i wyrwaniem z ziemi samochodem - to samo z Halkiem w Avengers ktory nie mógł go podnieść na latającym lotniskowcu. Z mitologii wiem ze Thor miał do miollnira specjalne rękawice ale skoro Halk go nie podnosi to jak to się dzieje ze wisi na wieszaku ?
Pozdrawiam

marcin1488

Dlatego że Thor mógł tylko ponieważ był godny a nie silniejszy

ocenił(a) film na 8
wort801

wieszak w przedpokoju tez był godzien :-)?

hi

pozdrawiam

marcin1488

wieszak jak mógł być godny???
Młot nie waży tyle tylko jest za pomocą magii chroniony żeby nikt nie upoważniony nie walczył nim .

ocenił(a) film na 8
wort801

Czyli młot można było podnieść dźwigiem ? ew pociągnąć go autem ?

Jak myślicie co by się stało z Lokim gdyby Thor położył na nim młot ?
Marcin

marcin1488

Położył już na nim w pierwszej części
Czyli młot można było podnieść dźwigiem ? ew pociągnąć go autem ?
Nie da się podnieść w ten sposób

ocenił(a) film na 7
marcin1488

Położył na nim młot w filmie "Thor" i Loki nie mógł wstać. W tym samym filmie próbowano wyciągnąć młot z krateru przy użyciu samochodowej wyciągarki, też nie dali rady. Podnieść go mógł Thor, Odyn (gdzieś czytałem też, że Kapitan Ameryka też) nie dlatego, że byli wyjątkowo silni, ale że byli tego godni. Hulk ma teoretycznie nieograniczoną siłę, ale nie mógł go podnieść, bo nie był godny.

ocenił(a) film na 8
tellchar

czas odświeżyć wszystkie filmy
dzięki
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
tellchar

rogue jeśli biorąc logicznie rzecz też by potrafiła, bo miała by moc thora po dotknięciu jego :)

ocenił(a) film na 10
tellchar

Ojej, musiał mu wszystkie żebra połamać :( !

ocenił(a) film na 7
SiostraEsmeralda

Ee, chyba nie, wprawdzie Loki jęczał pod ciężarem młota, ale zaraz po zdjęciu młota normalnie wstał. Także żebra miał w porządku :)

ocenił(a) film na 10
tellchar

Wiem, wiem, ja niepoprawna się tak tylko użalam;)

ocenił(a) film na 8
marcin1488

W wersji animowanej Avegers Hulk dał radę podnieść młot Thora jeszcze nim rzucić :)

gumis1412

To nie był ten prawdziwy młot thora !

ocenił(a) film na 7
marcin1488

Hmmm tu chyba nie o ciężar chodzi, a o tego (lub to) który próbuje go podnieść.

marcin1488

tu nie chodzi o ciężar młota tylko o magiczne właściwości i zaklęcie rzucone na młot przez Odyna. Ktoś tam pisał że podniósł go Kapitan Ameryka i że Hulk... oprócz tego jeszcze przodkowie Thora a poza tym w crossoverze Superman i Wonder Woman ... a zatem młot może wisieć na wieszaku czy gdziekolwiek indziej lecz to czy go kto podniesie nie zależy od wagi..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones