PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 673
oceny
7,7 10 1 178673
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Czy tylko ja odnosze wrażenie, że ten trailer jest śmieszne, a wręcz beznadziejny? Ragnarok to zmierzch bogów, pożoga, śmierć, krew, zakłada, a na tym trailerze poza rozwaleniem młotka to widzimy jak wszyscy się dobrze bawią i jeszcze mają czas wbijać level na arenie. Nie chodzi mi już nawet o zawartość trailera, a raczej o konwencję filmu, która mam wrażenie będzie infantylna i przeznaczona dla dzieci. Ostatnio Marvel zaczyna na siłę wciskać te same schematy, walnięcie kolesia w ryj śmieszny tekst itp itd. Ok, to było fajne za pierwszymi kilkoma razami, ale SpiderMan w wojnie bohaterów to była po prostu, moim zdaniem, najbardziej irytująca postać(przebił Czarną Wdowę), a wszyscy się nim zachwycają. Taką samą reakcję miałem właśnie po trailerze nowego spidiego, ciągłe rzucanie suchych żartów kiedy lejesz kolesia w ryj. Za dużo tych żartów Panie Marvel, za dużo.

ocenił(a) film na 9
miltenqaz

A kto powiedział, że chodzi o taki Ragnarok?

ocenił(a) film na 8
miltenqaz

Spidey irytujący? Najbardziej irytującą postacią jest tam Scarlett With i może Vision ale nie Spidey, nawet grany przez gówniarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones