PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 243
oceny
6,8 10 1 239243
5,7 30
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

Nie poznałam Idrisa Elby pod tym złotym hełmem. Ale chyba teraz mogę dopisać tę rolę do listy moich ulubionych. Heimdall podbił moje serce jako najciekawsza postać w Thorze.
Najbardziej nie mogłam zdzierżyć Jaimie Alexander jako Sif. Sif wydawała mi się postacią interesującą samą w sobie (silna kobieta, która udowadnia całemu światu, że może być wojownikiem, tak jak mężczyźni), ale w polubieniu jej przeszkadzała mi i gra i sama twarz Jaimie. Niewielu aktorów nie mogę zdzierżyć na ekranie, ale ona wpływa na mnie tak bardzo negatywnie, że gdy tylko ją widzę, muszę walczyć z odruchem porzucenia seansu.
Loki wymiata. Jak zawsze. Chyba nigdy nie będę w stanie wyzbyć się słabości do tego faceta o umyśle niedojrzałego gówniarza. A może po prostu odzywa się po raz kolejna moja miłość do czarnych charakterów.
Chris Hemsworth spisał się w roli Thora fenomenalnie. To chyba jego najlepsza odsłona, póki co. W Avengersach nijak nie zrobił na mnie wrażenia. Dobry wybór aktora.
Sama historia stara, znana i/lub przewidywalna, przynajmniej w kilku aspektach. Ale tego właśnie się oczekuje, gdy sięga się po produkcje Marvela. Wychowałam się na Spidermanie i innych herosach, ale przyznam, że Thor nigdy nie należał do moich ulubieńców spośród postaci z mocami, którzy przewijali się w kreskówkach (mitologią samą w sobie nie bardzo się interesowałam jako dzieciak). Moimi faworytami pozostawali bezsprzecznie Peter i Bruce. Ale może zmienię jeszcze zdanie. Thor, w wykonaniu Chrisa był bowiem całkiem intrygujący, a trailer kolejnej części jego przygód jeszcze bardziej. Więc wyczekuję z niecierpliwością Mrocznego Świata. Na pewno pójdę na niego do kina. Może sequel ocenię przynajmniej na 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones