PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 243
oceny
6,8 10 1 239243
5,7 30
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

Ten film to niebywały gniot. Jego ocena na FW jest dla mnie szokiem.

davvid8

No i obejrzales film a to nie komiks, to zawsze sie mija wiec czego kwilisz? Ogladales film to porownaj go do innych
kture byly na podstawie komiksow a nie z komiksem, w kturym tez pewnie leja sie kicz i bzdury jakich
w najglupszych filmach nie uswiadczysz. Wiec jak czytasz komiksy to czytaj i nie mieszaj z filmami.

ocenił(a) film na 2
Heraklit_z_Efezu

Co ty bredzisz? Przecież piszę, że Thora nie czytałem bo mnie jakoś nie zaciekawił. Obejrzałem tylko film i oceniam film. I jest on tragiczny. A jak mam porównać go z innymi filmami powstałymi na podstawie komiksów to nie ma nawet co porównywać. Thor nie jest godzien do stawiania go obok takich produkcji jak Mroczny rycerz, Człowiek ze stali, Punisher, Niesamowity spiderman, Iron-man czy X-Man. Kaszana i tyle. Nawet Natalie Portman nie pomogła.

davvid8

Ja ci prawde pisze i prosze mi tu nie pisac o Batmanach i Supermanach bo to dopiero kiczowate postacie
choc w filmie zrobili im ciemniejsze kostiumy. Iron i spider ten sam poziom co thor, xmen to jedynafajna seria.
Punisher? Nie ma co pisac bo to nieporozumienie. Portman nie pomogla bo nie miala zadnej mocy.

ocenił(a) film na 2
Heraklit_z_Efezu

Myślałem, że coś wniesiesz więcej do dyskusji ale twierdząc, że Batman i Superman są kiczem a Thor nie odebrałeś mi ochotę do dyskusji z Tobą. Niech Ci więc będzie. Mi zdania nie zmieniłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones