PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 127
ocen
6,8 10 1 239127
5,6 29
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

że dopiero teraz zabrałam się za oglądanie filmów Marvela,takie perełki cudowne mnie ominęły na ekranach kinowych <3

xanthippe

Teraz musisz tyle nadrabiać... :)

LordVader345

w sumie z przyjemnością i tak

xanthippe

Jak idzie nadrabianie? Ja ogólnie jestem w trakcie i muszę przyznać, że filmy na podstawie komiksów Marvela zawsze poprawiają mi humor. Nierzadko bywa, że są nie tylko luźnymi rozweselaczami, ale zawierają mądre i dojrzałe treści, chociażby Thor, w którym bardzo spodobał mi się wątek relacji ojca z synami i brania odpowiedzialności za swoje czyny :)

Micman1995

Ojaa utknęłam na 2 czesci Thor'a juz x czasu temu, ale mi teraz przypomniałeś! Super że też Ciebie wciągnął świat Marvela. Ostatnio z podobnych "bajeczek" oglądałam batmana dla odświeżenia, też fajne, ale jednak nie ma w sobie tego czegoś XD

xanthippe

To prawda, Marvel jest jedyny w swoim rodzaju :D ja nawet za te wszystkie seriale animowane Marvela DC nie będę się zabierał, bo tego jest potwornie dużo, za to nie odmówię sobie filmów. Obejrzałem trzy części Batmana Nolana, całkiem spoko, podobało mi się, czeka jeszcze na mnie Wonderwoman, Batman vs Superman i Suicide Squad jeśli chodzi o DC (nie słyszałem o nich najlepszych opinii, ale co tam), a zaraz będę zabierał się za Apokalipsę, bo to jedyna część X-menów, której nie oglądałem :D wiadomo, często czasu brakuje i obowiązki wzywają. Sam miałem przerwę, dopiero w tym miesiącu wróciłem do nadrabiania. Jeszcze co do Batmana to Mark Hamill, który grał, a w sumie to dalej gra, Luke'a Skywalkera, dubbingował Jokerowi w serialach i przynajmniej jednej grze z Batmanem. Możesz wpisać sobie na YT, myślę że to może Ci się spodobać ;) no właśnie cieszę się, że wciągnął mnie Marvel, dopiero niedawno tak całkowicie się do niego przekonałem, ale lepiej późno niż wcale XD i byłem wczoraj na trzeciej części Thora w kinie, o matko, jest naprawdę rewelacyjna, jest na co popatrzeć, bardzo przyjemnie się ogląda, a i humoru nie brakuje <3

Micman1995

w sumie ogladalam to tylko dla mrocznego rycerza zeby sobie popatrzec na jokera wlasnie, straszne ze juz wiecej Heitha Ledgera nie zobcze w nowych filmach, był niesamowity :D ale no o 3 czesci thora tez slyszalam ze leci w kinach wiec szybko musze za druga sie zabrac zeby moc leciec na 3 do kina :D yaaay! z filmami mam to samo te serialiki animowane to mnie nawet nie za bardzo interere soł... Z reszta mam jeszcze mase zaleglosci w serialach hbo i netflixowych wiec to tez mnie wzywa ^^ A ty cos ogladasz tego typu?

xanthippe

Fajnie wiedzieć, że ktoś też się jara, yaaay :D <3 z seriali to ja w sumie oglądam tylko takie aktorskie: House of Cards, Breaking Bad (to obejrzałem), Spartakus (jego też), The Walking Dead, Gra o Tron, Wikingowie i Black Mirror. Na pewno coś jeszcze planuję. W ogóle możesz sobie w wyszukiwarce wpisać "filmy na podstawie komiksów marvela" i "seriale na podstawie komiksów marvela", bo powstało już trochę seriali, ale nie animowanych, a takich aktorskich właśnie, sam nic jeszcze z nich nie oglądałem, ale będę musiał się przyjrzeć i może coś zacznę, także tego... Ciebie też zachęcam, jeśli choć trochę jesteś ciekawa :D wymieniłem już seriale, które oglądam, zanim mnie spytałaś, nie ma to jak oszukać przyszłość XD Ty też coś oglądasz z seriali? Spoko, ja też mam właśnie trochę zaległości hehe

Micman1995

Może zobacze, ale przyznam ze mnie do tego nie ciągnie zbytnio. Gahahaha Breaking bad też juz dawno obejrzalam, Gra o tron na bieżąco ciągle oraz 13 reasons why - CUDO. no i oczywiscie NARCOS gorąco polecam :) Wrócilam tez ostatnio do kultowego Prison break, jeszcze jak chodzilam do podstawowki to sie tym jarałam XD. o house of cards slyszalam tez ze swietny ponoc wlasnie. Jeny co ja robie ze swoim zyciem ja mature mam w tym roku musze zaczać sie uczyc a nie filmy, serialiki tylko w glowie omgg

xanthippe

13 reasons why już niejedna osoba mi polecała, będę musiał kiedyś obejrzeć :) o Narcos też słyszałem, tego serialu też postaram się nie pominąć ;) co do matury to wiadomo, że najważniejsze, to zachować spokój, zimną krew, na samym egzaminie bardzo dokładnie i najlepiej dwa razy przeczytać polecenie i potem zastanowić się nad tym, co się napisało, czy to od razu po wykonaniu polecenia, czy też w ramach przejrzenia całego arkusza po wypełnieniu wszystkich poleceń. No i ważna jest też taka systematyczność, żeby w wolnej chwili sobie coś przeglądać, czytać, robić zadania z matmy, żeby wyrobić w sobie taką systematyczność. Ty maturę będziesz zdawać 4 lata po mnie, ja zdawałem w 2014 roku :D no a wieczorem można coś obejrzeć, żeby trochę odpocząć, ja dzień przed maturą z polskiego, to był w ogóle pierwszy dzień matur, z kolegą obejrzałem film, właśnie żeby się wyluzować. Jakoś trzeba połączyć relaks z nauką. W ogóle spoko, że teraz tak sobie piszemy, zbyt często widzę, jak ludzie na FW obrażają się nawzajem i są nietolerancyjni hahah

Micman1995

Wybacz, że odpisuję z takim opóźnieniem, nie wchodzę codziennie na FW :p

Micman1995

Chill

ocenił(a) film na 8
xanthippe

Lepiej późno niż wcale ;)

mordarg

Oł jea

xanthippe

mnie sie nie wszystko podoba Marvela, niekóre to kicze sa straszne, ale Thor jest akurat wyjatkiem i jest dobry.

xanthippe

Ja tam uważam że jeden z słabszych blockbusterów superhero ;)

ocenił(a) film na 7
buterfly

A ja uważam, że jeden z lepszych. :)

Heller1304

Ile widzów tyle ocen :) - Film szybko wyleciał mi z pamięci. Też coraz mniej oglądam blockbusterów z powodu tego, że rzadko trafiają się takie, z których jestem zadowolony.

ocenił(a) film na 7
buterfly

No i ja podobnie. Ogólnie Thor był jednym z moim pierwszych filmów ze stajni Marvela, którego oglądało mi się wyjątkowo dobrze i wtedy też bardzo polubiłem głównego bohatera, dlatego mam do pierwszej części jakiś tam sentyment, a w przypadku innych produkcji typowo "Avengersowych" kompletne nie czuję przywiązania. Iron Man, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka, Hulk... to wszystko dla mnie jest strasznie denne i nijakie. Dopiero Dr Strange i Strażnicy Galaktyki jakoś mnie do siebie przekonali. Poza tym niezbyt mi się podoba wizja tego całego filmowego uniwersum i te wszystkie fazy. Zbyt dziecinne to wszystko dla mnie jest.

ocenił(a) film na 8
xanthippe

tak serio to taki lekki film żeby nie obciążyć zwojów mózgowych, ale podobał mi się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones