PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 245
ocen
6,8 10 1 239245
5,7 30
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor
ocenił(a) film na 3
wilkhum

;) już niestety powoli gubię wątek. na szczęście jest wikipedia:)

Black_Magik_Queen

Już nie wiem, który raz oglądam ten film, ale nigdy mi się to nie nudzi. :)

ocenił(a) film na 3
martins_92

Jakoś przypadkiem trafiłam, zobaczyłam,że są ci sami bohaterowie, co w Avengers, których też niedawno widziałam. Ale chyba muszę się bardziej soncentrować, bo nie mam pojęcia, czemu Thora wyrzucili z tego Asgardu i gdzie jest teraz Loki ;)

Black_Magik_Queen

Thor złamał zakaz Odyna dotyczący wyprawy do Jutunhaimu i naraził na śmierć swoich kompanów. A Loki dalej jest w Asgardzie z resztą ekipy. :)

ocenił(a) film na 3
martins_92

Dzięki!
to czekam, aż się stamtąd zwlecze bo całkiem przyjemną urodę ma

Black_Magik_Queen

Proszę bardzo.
Ja akurat jestem zwolenniczką urody tytułowego bohatera, ale podobno o gustach się nie dyskutuje. ;-)

ocenił(a) film na 3
martins_92

Gdyby ludzie nie dyskutowali o gustach to by się prawie wcale do siebie nie odzywali:) Ten Thor jakiś taki maławy mi się wydaje. Z twarzy przypomina troszkę tłustszego Brada Pitta, kiedy grał w Babel ;p

Black_Magik_Queen

Fakt, tyle że jest wiele osób, które nie potrafią dyskutować i rozmowy często zamieniają się w niepotrzebne kłótnie...
Maławy? Jak dla mnie to niezły z niego jest byk :P
Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania do filmu to wal śmiało.

ocenił(a) film na 3
martins_92

No kurcze, masz rację. Sprawdziłam, on ma 190 cm wzrostu! nie wiem, czemu tak myślałam

ocenił(a) film na 7
Black_Magik_Queen

OCZYWIŚCIE!

ocenił(a) film na 7
Black_Magik_Queen

Oglądam po raz 1 ;)

ocenił(a) film na 3
Polilla

tak samo:D

ocenił(a) film na 8
Black_Magik_Queen

Ja... ale z poślizgiem. PVR to jednak genialny wynalazek. :D

ocenił(a) film na 2
Black_Magik_Queen

Ten film to jakieś kosmiczne nieporozumienie. Tyle, bo szkoda więcej pisać.

traveler

A dla mnie ojciec chrzestny to totalne nieporozumienie. Nienormalny jestem, lubię film rozrywkowy, a takie wiekopomne i kultowe dzieło jak ojciec chrzestny mam w dupie... nienormalne.

ocenił(a) film na 3
traveler

Wreszcie ktoś ma podobne zdanie do mnie. kompletnie nie rozumiem tak wysokiej oceny tego filmu. Niektóre dialogi to jakaś żenada, natomiast aktor grający Thora to drewno. Nie widziałem go w niczym innym, to jakiś model jest czy sportowiec? Aktor na pewno nie. Całe szczęście był Loki i pan z Tarczy. Moim zdaniem film jest znośny tylko jeśli traktuje się go jak pastisz..

ocenił(a) film na 3
traveler

Zgadzam się film jest słaby, ani to wciąga ani ciekawie zrobione, jestem z pokolenia wychowanego na superbohaterach w kreskówkach w telewizji i filmy o spider-manie, batmanie czy x-menach zawsze robiły na mnie dobre wrażenie, ale to jest tragedia naprawdę

ocenił(a) film na 2
traveler

Troszeczkę się naszukałem by pośród zachwytów znaleźć osobę która ma podobne odczucia do moich po obejrzeniu tego niestrawnego cudactwa - pozdrawiam - 2/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Black_Magik_Queen

a dało się tym razem obejrzeć? Jak premierowo puszczali Thora, to sceny w Jotunheimie były tak ciemne że nie było widać nic, kompletnie nic. W sumie najciekawsze momenty prawdopodobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones