PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 227
ocen
6,8 10 1 239227
5,7 30
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

Loki....

ocenił(a) film na 7

Mogę go oglądać Dniami i Nocami .............

zelkaaaaaa

ciekawe czy zginie w drugiej części Thora :D

ocenił(a) film na 7
ed j. rush

To byłoby straszne :) Ale chyba nie z tego co wiem zginąć ma chyba Frigga .... Ale w sumie to też szkoda :(

zelkaaaaaa

Ja będę ubolewał jak pod nóż pójdzie Jane Foster- bo dla Natalie oglądam Thora, nooo!

ocenił(a) film na 7
ed j. rush

Hehe Ja też lubię Jane ale ubolewać to ja po Lokim ale Jane raczej nie zginie bo w sumie to ona jest prawie bohaterką Thora ^^

zelkaaaaaa

Nie bardzo rozumiem osoby, które krytykują aktorstwo w Thorze, bo akurat opzim aktorstwa tam jest więcej niż przyzwoity.
no a tak nawiasem, miłośniczko Lokiego, powinnaś sobie go wrzucić na avatara :D

ocenił(a) film na 7
ed j. rush

haha na avatara to może kiedy indziej. Jak znajdę jakieś fajniejsze zdjęcie :) Zgadzam się z tobą też myślę że obsada jest świetna bo na przykład nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny niż Chris zagrał Thora ( no może ktoś by się tam znalazł ) ale np: Natalie Portman albo Tom Hiddleston są niezastąpieni :) Podoba mi się też Jaimie Alexander jako Sif :) No może miałam zastrzeżenia co do Stellan Skarsgård jako Erik Selvig ;) ( nie odmieniałam imion bo jestem trochę kiepska z angielskiego i nie chciałam błędu zrobić )

zelkaaaaaa

tak, tak- główny bohater to obsadowy strzał w dziesiątkę. jeśli lubisz Chrisa, to polecam Ci z nim rewelacyjny horrorek pt. "Dom w głębi lasu".
zaś Stellan to już klasa prawie jak Anthony Hopkins- wystarczy, że po prostu są i sam ich udział dodatnio wpływa na jakość filmu ;)

ocenił(a) film na 7
ed j. rush

No ale wiesz każdy ma czasem swój pomysł na film lub na obsadę :) Tak Anthony to moim zdaniem strzał w dziesiątkę :) Ciekawe czy w nowej części Thora pojawi się ktoś ciekawszy :D Według mnie w filmie trochę może przesadzili z efektami ale to i tak nie zmienia że Thor jest świetny ^^

zelkaaaaaa

za to zdjęcia naprawdę świetne, chyba najlepsze z filmów marvelowskich ;)

ocenił(a) film na 7
ed j. rush

A zobaczę bo zdjęć w sumie za bardzo nie oglądałam :)

ocenił(a) film na 7
zelkaaaaaa

aa no chyba że tak z kamery rzeczywiście to nawet fajnie wyszło :) Ale jednak chyba z efektami trochę przesadzili :) A z tą obsadą myślę że teraz ją wszyscy krytykują dlatego że wczoraj na tvn puścili thora i gościu który tłumaczył to strasznie mu to wyszło :)

ocenił(a) film na 8
ed j. rush

Nieee, Loki podnosi im oglądalność. Nie zarzyna się takich bohaterów. :P

Lellandra

no a jak Tomowi się odechce go już grać? :D

ocenił(a) film na 8
ed j. rush

Wiadomo, żeby nie przesadzili, bo wszystko się może przejeść, że tak powiem, ale myślę, że jeszcze nie nadszedł ten moment. :P

Lellandra

a ty też miłośniczka Lokiego i Marvela? ;)

ocenił(a) film na 8
ed j. rush

Zdecydowanie. :) Najbardziej lubię filmy o Thorze i Iron Manie. No i oczywiście Avengers. :P Strasznie nie mogę się doczekać The Dark World.

Lellandra

ja także- ale akurat w moim wypadku to przez bezgraniczną miłość do Natalie. W końcu to już dwa sezony bez premiery z jej udziałem! :(

ocenił(a) film na 8
ed j. rush

Jeszcze trochę ponad miesiąc i się doczekamy. :)

ocenił(a) film na 7
Lellandra

Raczej kochanego Lokiego nam nie zabiją :) A może nawet osobny film zrobią ^^ Widziałaś to >>>> http://www.filmweb.pl/film/Thor%3A+Mroczny+%C5%9Bwiat-2013-622564/discussion/Pet ycja+na+Loki+movie,2261880

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

Widziałam, widziałam. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie. :P Trochę wątpię, bo aż tyle filmów z Lokim - nie wiadomo czy Tom będzie chciał.

ocenił(a) film na 7
Lellandra

aa Toma zawsze się jakoś namówi ^^ Oby coś z tego jednak wyszło :)

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

Taki Robert Downey Jr. jakoś nie ma za bardzo chęci grania Tony'ego po 4 filmach mimo, że kupę kasy za to dostawał. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku tak nie będzie. Chociaż ja nie mam jakoś dobrych wrażeń z prowadzenia takich petycji. Zazwyczaj nie przynoszą one skutku. :P

ocenił(a) film na 5
Lellandra

Tom powiedział w wywiadzie, że nie chce już grać Lokiego po "Thorze 2", bo według niego samego dobrze zagrał, a później będzie się tylko powtarzał. Niby chcieli go namówić, ale sam aktor nie chciał, więc mówi się trudno.

ocenił(a) film na 7
KiiroKoneko

Masz link do tego wywiadu? Ja chyba widziałam/czytałam każdy wywiad z Hiddlestonem i nie przypominam sobie takiej wypowiedzi...

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

Tom Hiddleston ,jest po prostu BOSKI !!! Naprawdę nie można oderwać od niego oczu.

ocenił(a) film na 7
Gloredhela

Jako Loki NIESAMOWITY !

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

W Avengers taki zły a jednak dżentelmen ,chwilami gdy go słuchałam miałam ciarki ,

ocenił(a) film na 7
Gloredhela

Tak ! Podoba mi się jak Tom odegrał te rolę taki trochę zły dżentelmen :)

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

Marne to pocieszenie ,ale nawet jak bym zginęła to nie zabił by mnie osobiście, kimś by się wyręczył.

ocenił(a) film na 7
Gloredhela

haha :)

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

Ojej nie lubię ryzyka ,ale konfrontacje z nim chętnie bym zaryzykowała tak dla dreszczyku (no może jeśli Tony Stark by był obok)

ocenił(a) film na 7
Gloredhela

Albo tak dla bezpieczeństwa Hulk najlepiej ^^ Tak szczerze to jakbym mogła porozmawiać z Lokim to bym się ze szczęścia popłakała patrzyłabym tylko na to jaką on ma ładną twarz :)

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

Ja bym raczej zemdlała ze szczęścia , ale może wcześniej bym w końcu zobaczyła jakiego koloru Loki ma oczy . Bo czasami myślę że szare innym razem że błękitne w Thorze widziałam chwilami zielone .

ocenił(a) film na 7
zelkaaaaaa

Ja z kolei nie przepadam za Lokim. Najepsza postać w Thorze (moim zdaniem jedna z gorszych ekranizacji komiksów Marvela), choć momentami wydawał mi się trochę drętwy, tak jak reszta obsady trochę przynudzał. Lecz jak już podkreślałam to tylko moje zdanie, w razie czego proszę mnie nie atakować za swoją opinię ;)

ocenił(a) film na 7
blueberry_ice

Wiadomo każdy ma swoje zdanie :) A masz może jakąś ulubioną postać w Thor ?

ocenił(a) film na 7
zelkaaaaaa

Mimo iż to jest bardziej epizodyczna postać spodobała mi się gra Anthonego Hopkinsa (nie wiem jak to odmienić) w roli Odyna.

ocenił(a) film na 7
blueberry_ice

Mnie się natomiast bardzo spodobała postać Lokiego kocham Toma za to że tak wspaniale zagrał trochę trudny charakter Lokiego :)
Ale Odyn moim zdaniem też bardzo fajnie wyszedł. Tak w sumie to moim zdaniem wszyscy aktorzy wypadli naprawdę nieźle, ale najbardziej w tym filmie nie podobało mi się to że przesadzili trochę z efektami...

ocenił(a) film na 7
zelkaaaaaa

Faktycznie, sądzę, że ilość efektów specjalnych miała zapchać ewentualne luki w scenariuszu, miało wyjść efekciarsko, wyszło trochę tandetnie. Żałuję, że nowe filmy Marvela nie przypominają pierwszej części Iron Mana, gdyby wciąż były na takim samym poziomie zapewne zbankrutowałabym wydając na kino ;) Mimo wszystko Thor jednak na plus, dużo niedociągnięć, jednak na "sobotni wieczór" dostarczy dobrej rozrywki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones