PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 162
oceny
6,8 10 1 239162
5,6 29
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

po co robic takie niewiadomo co jak Thorgal to gotowy scenariusz?

ocenił(a) film na 10
kojom

my chcemy? ja chce drugą część thora, a w dupie mam thorgala

scottpilgrim

tak dzieciaku. Masz w dupie... Ile masz lat? 12, 16??? Dziecko emo...

kojom

Thorgal? Nie bądźcie żałośni. Toż to zwykłe gówno.

Peeves

Sam jesteś goofno... Prymityw na klasyce się nie pozna...

kimutepes

Odkopałeś już jakiegoś dinozaura, archeologu?

Peeves

Może ostro po tobie pojechałem(sorki)... Ale... Nie obrażaj innych, nawet jeśli ci się coś nie podoba. Nie twój klimat? ok. Ale tzw. gówno, zostaw w klozecie... I go tak nie rozrzucaj...

kimutepes

Spoko, ja sam mogę bez ogródek przyznać, że użyłem za ostrego słowa. Szczerze mówiąc - nie wiem, czemu nazwałem Thorgala w ten sposób. Co prawda nie leży w moim guście, jednak było to za mocne określenie. A nazwałem Cię archeologiem, bo pisałem tamten post jakiś rok temu, więc nawet dobrze nie pamiętam, co mną wówczas kierowało. ;)

Peeves

Ok. Sprawa zamknięta. A na post trafiłem ,bo szukałem info na temat czy ktoś podjął się wreszcie przeniesienia komiksu na ekran. Miałem kiedyś wszystkie pierwsze wydania, do puki jakiś sqr... nie włamał mi się do mieszkania i przy okazji zajumał wszystkie komiksy... Pozdro (text z archeologiem był dobry, załapałem żarcik :))) )

ocenił(a) film na 7
Peeves

Człowieku, skąd ta złość? Wrzuć na luz, to tylko filmy

kojom

Thorgal jest w drodze, ale niestety będzie on polskiej produkcji, chociaż chyba tam z jakimiś zagranicznymi producentami będzie współprodukcja. Mimo wszystko made in poland. A kto twierdzi, że Thorgal to gówno sam nim jest.
Swoją drogą ciekaw jestem ilu już dzieci Neo takich jak Peeves wystawiło Thorowi 10/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
scottpilgrim

POPIERAM ! :))) 10/10

ocenił(a) film na 6
scottpilgrim

Ot, błyskotliwa retoryka typowa dla przeciętnego zjadacza chleba filmweb'owego. Swoją drogą pojemna ta twoja dupa, jak masz tam już Thorgala, spróbuj jeszcze tam upchnąć Aarice, Jolana i Kris de Valnor. To dopiero będzie coś ! :P

laik_filmowy

1000% popieram!!!

ocenił(a) film na 4
scottpilgrim

Lol, nie ogarniam przedstawionego sposobu oceniania - oceniam film na 9 ale dam 10, żeby ocena była wyższa - co Ty małe dziecko jesteś, które musi pożywić się tym, że filmik jest wyżej na liście filmwebu? Wiadomo że jest masa półgłówków, którzy dają ocenę bez oglądania, ale po co zniżać się do ich poziomu? Co do oceny odemnie - film słabszy niż oczekiwałem (żeby nie było wiedziałem jakiego rodzaju to kino), takie średnie 5/10 (uprzedzam - moja ocena, mój gust i z daleka mi od napinek).

ocenił(a) film na 10
suchoparek

Zniżyłbym się do nich gdybym założył 10 kont i dał 10.
Choć i tak dałbym 10, bo jako film rozywkowy i jako adaptacja to jest dla mnie świetny film.

burza_lukas

burza_lukas - mój drogi, ja jestem dzieckiem neo, tak? Przeczytaj śmiało mój temat na forum "Thora", w którym napisałem, że oceniam ten film na 8/10, a na FilmWebie dałem zwyżone 10/10, bo kilkunastu innych, prawdziwych trolli wystawiło mu jeszcze przed premierą niezasłużone 1/10. ;) Żałosny ignorant.

burza_lukas

Masz racje w 100%

kojom

jestem jak najbardziej za-w thorgalu tkwi niesamowity potencjał- ale i z wiedźmienem tak było, a wyszedł jeden wielki gniot filmowy... niestety...

ocenił(a) film na 4
Mala_manda

Wyszedł gniot bo robili go Polacy, pomyśleć gdyby tylko Sapkowski urodził się poza Polską, jakby historia wiedźmina zrobiona została z budżetem i rozmachem zagranicznych produkcji - to byłby hit. A co do Thorgala, jeśli zrobi go ktoś z wyobraźnią może być niezły - potencjał faktycznie ma niesamowity.

kojom

a może tak Goliat?

ocenił(a) film na 6
kojom

ja tam też bym chciała Thorgala, ale perspektywa Thorgal made in poland trochę mnie przeraża :) i co Żebrowski w roli głównej?

necia_heller

http://film.wp.pl/id,104722,title,Ekranizacja-Thorgala-od-tworcy-Pitbulla,wiadom osc.html?ticaid=1c463
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=64370
te "newsy" mają rok...na cokolwiek trza będzie jeszcze długo poczekać

ocenił(a) film na 1
kojom

dokladnie ja mam w domu komiksy z przygodami Thorgala - Amerykanie a zwlaszcza ta wytwornia fimowa robia filmy doglebnie poltycznie poprawne.To sa nieziemskie zjeby jestem wrogiem tego filmu i w jaki sposob zostal nakrecony bezmyslnie niszcza kulture europejskich ludow polnocy.
J***C TA WYTWORNIE FILMOWA niech w koncu zbankrutuja ci kretyni!

kojom

Amerykańce Thorgala nie znają,a komiks o Thorze swój własny mają,dlatego nie licz na taki film.Prędzej to kilka krajów europejskich powinno się wysilić i Thorgala zrobić,może nie byłoby wysoko budżetowo ale nie najgorzej powinien wypaść w końcu taki Solomon Kane jest filmem europejskim i nie jest najgorszy.Byle nie sami Polacy bo będzie tragedia jak z Wiedźminem..

ocenił(a) film na 7
kojom

Thorgal byłby świetnym serialem ale jak by go zrobili amerykanie , a tak to pewnie zrobią coś ala Wiedzmin :-(

kojom

ALE MASZ KAPITALNY POMYSL,TYLE LAT GO CZYTAM,RAZEM Z NIM DOJRZEWALEM,CZEKALEM ODCINKA JAK ZBAWIENIA,ALE TERAZ PISZAC PRZYSZLO MI DO GLOWY,A JAK POPSUJA I OBEJRZE,TO STRACI UROK

kojom

Nie chce Thorgala. Istnieje spore ryzyko że go koncertowo spierdzielą ;)

ocenił(a) film na 6
kojom

Owszem słuszna idea, tylko niech zabierze się za niego np. Nolan, Scorsese, albo Cammeron

ocenił(a) film na 7
hylotrupe

Dokładnie

ocenił(a) film na 7
kojom

Fakt, niezła była ta seria

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones