PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858867}
4,7 9 140
ocen
4,7 10 1 9140
4,0 3
oceny krytyków
Thunder Force
powrót do forum filmu Thunder Force

Robić filmy każdy może ale nie każdy powinien a od siebie dodam, że twórcom tego paźdierza powinni tego zabronić dla dobra ogółu

ocenił(a) film na 1
mcbankiero

Wczoraj obejrzeliśmy to z dziewczyną, ale niewiele pamiętamy, bo przysypialiśmy. Humor w tym filmie to wybitne dno.

ocenił(a) film na 6
mcbankiero

Nie jest to arcydzieło, delikatni mówiąc. Banalna i durna fabuła, żenujące gagi, przaśne efekty, to oczywiste wady filmu, jednak jest w nim coś co sprawia że ogląda się to do końca. Może to energia głównej bohaterki, może pomysł, że dwie matrony pod pięćdziesiątkę zostają niedorzecznymi superheroskami? Ja przez większość filmu, bawiłem się całkiem dobrze.

ocenił(a) film na 2
mcbankiero

kupa przeokrutna , żenada i jeszcze babcia co się modli żeby wnusia była lesbijką

ocenił(a) film na 3
Globa

Może osobą niebinarną od razu, bo przecież trzeba być wspomnieć o tym w filmie. Cała otoczka tego filmu zalatuje "świeżym" myśleniem dzisiejszego świata.

ocenił(a) film na 4
mcbankiero

Wg mnie film nie był zły. Był poniżej średniej, a jedyne co go ratowało to rola Jasona Batemana i krab :) to jedyne momenty w których faktycznie się zaśmiałem na głos. Żart z zabijaniem przez głównego antagonistę swoich ludzi też był śmieszny jak np. easter egg z kennym.

ocenił(a) film na 3
mcbankiero

THUNDER SHIT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones