PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655404}
9,1 10
ocen
9,1 10 1 10

Tiger's Curse
powrót do forum filmu Tiger's Curse

Uważam, że jeśli chodzi o wygląd Dhirena, to w jego roli widziałabym Iana Somerhaldera.

DymekxD

nigdy w życiu. Wejdź na stronę KT na facebook'u, a zobaczysz, ilu świetnych aktorów adminki wstawiły

Debeth

Masz rację jest wielu świetnych aktorów, którzy mogliby go zagrać. Uważam, że Iana także należy brać pod uwagę, aczkolwiek nie tylko on jest pasuje do opisu Rena. Przynajmniej ja mam taki obraz w głowie :)

DymekxD

A co powiecie na niego???
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=389929344378233&set=a.191616977542805.36 403.184142041623632&type=1&theater

nadia87

Szczególnie te oczy:)

nadia87

nie bardzo, zbyt wymuskany jak na Rena

DymekxD

No właśnie o to chodzi:)

DymekxD

jak dla mnie Ren byl wymuskany

nadia87

to Kostas Martakis
niektóre fankio typuja też Erich Pelitz

DymekxD

Noż kurde, Somerhaldera wszędzie chciałybyście wcisnąć :P Za stary na Rena... A tak z innej beczki, Dymek to od Dymitra Bielikowa ?

duli500

Masz rację jest za stary, ale to nie znaczy, że nie jest podobny. Natomiast co do pseudonimu......hmmmmmm..... to bardzo długa i stara historia ze szkolnych lat ;)

DymekxD

Tylko nie Ian! Uwielbiam go, ale według mnie ani trochę nie pasuje.

DymekxD

No proszę! Ian? On się do tego kompletnie nie nadaje, stary i w ogóle, dla mnie to on jest aktorem jednej roli, a poza za tym czy on wygląda na hindusa? W ogóle, czuję, że jak się nie postarają to wyjdzie z tego wszystkiego taka paćka jak ze Zmierzchu. Szkoda, bo na podstawie fajnych książek, można by zrobić naprawdę świetne filmy, ale wszyscy nastawieni są tylko na szał nastolatek i zbijanie kasy.

Katerinaxoxo

Też mam takie obawy, ale bądźmy dobrej myśli. Co do Iana w tym momencie także go nie widzę w tej roli. Natomiast super byłoby zobaczyć Shahida Kapoora wcielającego się w rolę któregoś z braci ;)

DymekxD

Czytasz w moich myślach! On jest doskonały do roli, któregoś z bohaterów w ekranizacji książki. Do roli, któregoś z braci pasowałby mi także Hrithik Roshan, chociaż jest jak na mój gust nieco lalusiowaty, ale jak na niego patrzę to widzę Kishana :P Mój ideał to aktor znany z serialu Herosi, Sendhil Ramamurthy. Stary ale cudowny, dla mnie perfekcyjny Ren. Tak w ogóle to dla mnie Ren nie ma twarzy nastolatka :) Najbardziej się boję, że pominą właśnie tak istotne fakty jak to, że książęta są hindusami i wyjdzie amerykańska mamałyga :P Tylko oby bohaterowie nie wyglądali jak Taylor Launter brrr

Katerinaxoxo

Oj, ja też mam nadzieję, że książęta zagrają aktorzy, którzy faktycznie są hindusami, ponieważ właśnie na tym polega ich urok. Hrithik Roshan to idealny Kishan ale może 10 lat temu...niestety wydaje mi się, że jest już trochę za stary do tej roli :(

soniuss3

zgadzam sie z tobą, aby pasowali do opisu ksiązki muszą być hindusami, a nie Amerykanami czy kim tam...

soniuss3

haha to samo napisalam Hrithik Roshan I na Kishana idealny :d

Katerinaxoxo

Sendhil Ramamurthy on mi raczej pasuje na Pana Kadama, tylko dodać okularki i jak znalazł

amirta21

oj taak, Sendhil Ramamurthy jako pan Kadam idalnie :O <3 <3 <3

DymekxD

haha ciekawe, Shahid Kapoor :D miło byłoby go zobaczyć w takiej roli, ale chyba za stary ;)

bella2707

Hmmm...wydaje mi się on dobrą opcją, ma dosyć młodzieńczą urodę...;)

DymekxD

Ian? Pragnę zauważyć, że Ren pochodzi z INDII. Więc Ian nie pasuje, od razu odpada.

Fiora12345

Czytaj uważnie. Zamieściłam komentarz prostujący poprzednią opinię.

DymekxD

Jestem mega ciekawa co wyjdzie z całej tej ekranizacji. Czuję bardzo zżyta z bohaterami książki i drżę o losy produkcji. Tak bardzo bym nie chciała aby powtórzyła się historia ze Zmierzchem. Książka wg mnie bardzo dobra ale jej filmowa wersja to dno dna. Odtwórcy ról chybieni, zwłaszcza Stuard. Jedyna postać, która się im tam wpasowała była Rosalie. Bardzo bym chciała, żeby aktorzy byli dobrani według tego jak są opisywani w książce, bo tak mi się wydaje, że każdy czytelnik mając swoje wyobrażenie na temat postaci, jest najbardziej zawiedziony kiedy z blondyna robi się bruneta a z charyzmatycznej osobowości, wychodzi niezaradny patałach. Dlatego uważam, że braci powinni zagrać hinduscy aktorzy bądź innego pochodzenia ale wpasowujący się w ten typ. Mam nadzieję, że w roli Kelsey nie zobaczymy jakieś słodkiej gwiazdeczki typu Lucy Hale. Ja bym widziała w tej roli chętnie Lily Colins lub Emmę Watson, wydają mi się takie dziewczęcę i delikatne a zarazem mają charakterek.

Katerinaxoxo

moją propozycją na Kelsey jest Emilia Clarke, a Emma Watson mimo że pasuje do tej roli, to chyba za bardzo kojarzy mi się z Harrym Potterem ;/ Nie mogę sie doczekać filmu bo książkę ubóstwiam ale też się obawiam by tego nie zwalili..;/ ! A co do książąt to nie wiem bo trudno jest tak naprawdę wybrać "Najpiękniejszego mężczyznę na świecie!"

Ania788

Emilia jest świetna, ale mało prawdopodobne, by zagrała w takim filmie. Natomiast co do roli kobiecej, całkiem niezłe wydają się Kaya Scodelario i Kelsey Chow oraz Willa Holland.

Ania788

o nie tylko nie ona

Katerinaxoxo

mi Emma Watson całkowicie odpada, bo kojarzy się głównie z Harrym Potterem :/
nie mam pomysłu, kto by mi pasował do Kelsey...w głowie mam swoją wersję tej uroczej dziewczyny, i boję się, żeby nie ekranizacja tego nie zniszczyła. :(

bella2707

Co do jednego z braci, pasuje mi Luke Pasqualino. Aczkolwiek, trochę zbyt dziecięca twarz. Byle nie Ian. Czo wszyscy z tymi wampirowatymi !

Fiora12345

Jesus Navas ale to pilkarz i za stary ale chodzi mi o urodę ;p
Kostas Martakis grecki piosenkarz xo

DymekxD

Hrithik Roshan I na Kishana

guga_buzka

Na Kishana Miles Szanto

guga_buzka

Hritik Roshan ma 40 lat, w żaden sposób się nie nadaje, by mógł grać 19-stolatka.
Polecam spojrzeć na: Manish Dayal, Allu Arjun, Varun Dhewan, Aadhi.

jboczkowska

Zaden z tych co podalas, tojuz chyba woel zeby Kishana zagral Luke Pasqualino a Rena avan jogia. Ale nie nastawialabym sie ze ta ekranizacja dojdzie do skutku kiedykolwiek

DymekxD

ÀLEX MARUNY ?

DymekxD

Napewno nie Ian lubie go ale on nawet nie jest podobny!!!!!!

DymekxD

Chyba zapominacie, że Ren jest indyjskim księciem, więc ktoś urody Iana kompletnie do niego nie pasuje!
Oczywiście Ianie jesteś cudowny!

Angeelaa

no właśnie a widzieliście kogo widziała Collen Houck w roli Rena? Na swoim pintereście ma "This photo of Takeshi Kaneshiro was my inspiration for Ren" albo "Daniel Henney looks a lot like Ren too."Przecież to jakcyś skośnoocy , ona sama nie ogarnia o czym pisała xp

DymekxD

Moim zdaniem Ian bardziej pasuje na Kishana :/ nie wiem czemu jakoś tak :D

catCheshire

Moim zdaniem też byłby idealny na Kishana! :D

DymekxD

Dużo lepszy byłby Luke Pasqualino :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones