PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=952}

Titan - nowa Ziemia

Titan A.E.
6,9 6 026
ocen
6,9 10 1 6026
Titan nowa Ziemia
powrót do forum filmu Titan - nowa Ziemia

bajka dla starszych dzieci

użytkownik usunięty

Nie wiem dlaczego, ale film przypomina mi klimatem "Treasure Planet", animację dla dzieci w "kosmicznym klimacie" :)

Jednak tego filmu, w przeciwieństwie do "Planety skarbów", dziecku bym nie puścił, co nie zmienia faktu że "Titan" jest bardzo dobrą bajką dla dzieci starszych (np. 30+ ;) , i pomimo paru absurdów ogląda się go całkiem dobrze. Polecam jako film czysto rozrywkowy.

ocenił(a) film na 10

zgadzam sie z Tobą ;) kiedys przypadkiem obejrzalem ten film na TV4 i bylem wrecz oszolomiony - ze 'bajka' moze byc ciekawie wykonana :D. To wyglada jak jedna z tych ambitnych produkcji animowanych na ktorej bazie moglby powstac film, ale zabraklo pieniedzy na jego wykonanie. Naprawde polecam wszystkim ;-).

ocenił(a) film na 8

"Nie wiem dlaczego, ale film przypomina mi klimatem "Treasure Planet""

To Planeta Skarbów może co najwyżej przypominać Titana A.E., bo wyszła kilka lat później.

"pomimo paru absurdów"

Np.?

ocenił(a) film na 9

Mi przypomina trochę grę Mass Effect

ja ten film oglądałam w wieku 10 lat i w ogóle nie zauważyłam, że nie było to do mnie adresowane... Szczerze mówiąc weszłam na tę stronę celem odświeżenia sobie tytułu w ramach oglądania właśnie 'bajek z dzieciństwa'... Dzieci najwidoczniej stosują mimowolną cenzurę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones