PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181137}
6,3 12 557
ocen
6,3 10 1 12557
7,1 49
ocen krytyków
Titane
powrót do forum filmu Titane

Elementarna wiedza chemiczna, obecnie na poziomie szkoły podstawowej.

lifter67

Ten opis mnie rozwalił gość co pisał jest mistrzem.

ocenił(a) film na 5
oleksiey2000

to filmweb - portal wybitnych krytyków /w tym "niezależnych" - ch... wie co się pod tym kryje/. Uwagi/sprostowania itp. bezcelowe - nie reagują, bo mają nas w d... "Tak to już jest, z tym się nie dyskutuje" (jak rzekł Robert Górski w skeczu "drzwi").

So_What22

Poza tym od jakiegoś czasu tak pozują na "krytyków", że jak widzę ich oceny to wiem, że jest totalnie odwrotnie.

ocenił(a) film na 5
zatkaokakao

:) kiedyś "niezależna" K. Klimek dała "2" filmowi "Narodziny gwiazdy" - następnego dnia poszedłem do kina i to co napisałeś sprawdziło się. Na szczęście są jeszcze krytycy spoza fw, np. Artur Kinomaniak Pietras, "Sfilmowani", Raczek czy sympatyczna młoda dwójka "Drugi seans"... A i my - widzowie - swój gust i rozum mamy. P.S. Jest także "Skazany na film",... jego filmy/recenzje otwierają mi oczy nie tylko na kinematografię, lecz także na inne dziedziny sztuki - malarstwo, rzeźba itd. - polecam! Pozdr!

So_What22

Czasem w komentarzach użytkownicy piszą takie recki i toczą takie spory o film, że redakturzy filmwebu mogą im obuwie czyścić. Oczywiście takie przypadki, to szmaragdy w morzu stolca, bo większość komentarzy pod filmami i newsami to: "Nie oglądam, znowu elfy - murzyni i baba - reżyser", "nie oglądałam filmu, ale daje 10 bo Gosling jest seksi" albo "Ajron men 6 oceniam na 1/10, yebać marvela, tylko gwiezdne wojny!!!". No i obrażanie się nawzajem lewaków z prawakami, też nagminne. Taki dawny Onet się tu trochę robi filmowy w komentarzach ugułem.

ocenił(a) film na 8
So_What22

Ale przecież "Narodziny gwiazdy" to gniot dla gospodyń domowych.

oleksiey2000

Ale powiem ci że w swojej głupocie mnie nawet zachęcił do obejrzenia filmu jak tylko się gdzieś pojawi w kinie albo na vod.

Radek_Traczyk

Mnie zachęciła do obejrzenia rozwalona na samochodzie panna :)

nobunaga

No nie powiem, to też miało u mnie swój udział. :)

nobunaga

może jakby jakaś wyjątkowa była ale nawet się nie podoba. opis filmu = nuda nawet jeżeli ciekawy jestem ciąży z samochodem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones