PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 783
oceny
7,3 10 1 781783
7,4 46
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Czytałem ostatnio opinie tutaj o Titanicu i trochę mnie to dziwi jak ludzie podchodzą do tego filmu. Wg mnie jako film katastroficzny jest najlepszy w swojej kategorii. Same sceny tonięcia statku są tak wykonane że ten film zasługuje na wysoką ocenę. Jak na rok 1997 jest bardzo dobrze wykonany. Poza tym genialna muzyka, która buduje napięcie i jest dobrana idealnie do tego filmu. Bardziej niż historia Jacka i Rose liczy się dla mnie historia statku. Samo życie potrafiło napisać taki scenariusz i chwała Cameronowi za to że udało mu się to tak genialnie przedstawić.

ocenił(a) film na 10
seba1992

Wszystko,łącznie z historią Rose i Jacka jest w tym kultowym filmie piękne i wzruszające. Wiarygodnie odtworzone i przedstawione zjawiskowo.

użytkownik usunięty
seba1992

Ludzie oceniają to teraz z perspektywy dzisiejszych czasów i po obejrzeniu wielu innych filmów i zapominają, że wtedy w 1997 Titanic był niepowtarzalny.

ocenił(a) film na 8
seba1992

Może dlatego że w wielu miejscach film przynudza nie popychająć żadnej, ale to kompletnie żadnej akcji do przodu, a może dlatego że jest stanowczo zbyt często puszczany w tv? Przez co znudzeni widzowie dają takie niskie noty? Dla mnie 8na10

seba1992

Może dlatego, że 60% filmu jest zrzynką z "SOS Titanic" z 58 roku. Oglądając te dwa obrazy, dzieło Camerona wypada bardzo dobrze, ale nie na tyle, by podbiło jakieś rankingi na stronach filmowych. Choć pewnie polscy użytkownicy celowo obniżyli ocenę niezatapialnemu Titanicowi, bo chociażby na imdb jest ocena: 7,8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones