PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 629
ocen
7,3 10 1 781629
7,4 45
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Monumentalne arcydzielo, niedoscignioną, pionierskie, odkrywcze dla późniejszych twórców nowego kina, genialne aktorsko , doskonale w każdym calu , o muzyce arcymistrza Hornera nie wspominając... To dzieło ma średnia jaką ma i jest poza top500... Hahahahaha.. Ale najśmieszniejsze to jest to, że ten wielki portal się na to nabrał.. Kilku hejterow zbombardowalo tą legendę spamowymi '1' i to się.. (no żart) utrzymuje do dziś..

To kpina filmwebie I WIELKA UJMA DLA WAS SAMYCH! WSTYDZCIE SIĘ ZA SWOJ ALGORYTM!

TITANIC najlepszym! Kto się zgadza?!!!

ocenił(a) film na 10
mateos8

Piękny film ponadczasowo. Byłam na premierze w 1998 roku.

użytkownik usunięty
mateos8

Zgadzam się,obecna średnia na filmwebie to kpina,bo film jest absolutnie ponadczasowy i piękny.

ocenił(a) film na 10
mateos8

Popieram - 7.4 to jest kpina, ale co zrobić. Mnóstwo jest zawistnych ludzi dających 1, hejterzy chyba się w ten sposób dowartościują...
Być może filmweb powinien coś z tym zrobić i odrzucać takie skrajne oceny?
Ale generalnie rzecz biorąc do największych arcydzieł kina powinno się doliczyć tak z 1,5 noty, wtedy wyjdzie odpowiednia ocena ;) bo przecież żaden film nie ma średniej 9.0 .

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Kisiel

Generalnie sam mam problem czy dać 9 czy 10, dlatego oglądam jeszcze raz ;)

Lukasz_Kisiel

Ja oglądałem na oko z 50x... Spokojnie, za każdym razem gdy myslałem, że nie moge go jeszcze bardziej pokochać... No właśnie :) Arcydzieło totalne dla mnie, ale Ty oczywiście sam zdecyduj, zgodnie ze swoim sumieniem. Pozdrawiam i miłego seansu :)

ocenił(a) film na 3
Lukasz_Kisiel

To Twoja musieliby odrzucić ,bo też jest skrajną ,a to nie skoki .

mateos8

na IMDB ma średnią 7,9... z taką oceną wbiłby się w TOP60 Filmwebu :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones