PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 783
oceny
7,3 10 1 781783
7,4 46
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Szczęśliwi Ci, którzy już żyli w latach premiery „Titanica” i mieli okazję być na jego premierze w kinie.

ocenił(a) film na 10
PawelP_y

Przyznam, że zaliczam się do tej szczęśliwej grupy. Dokładnie pamiętam tą wyczekiwaną premierę. Miejsca miałam zarezerwowane już 2 tygodnie wcześniej. Bilet kosztował 14 zł,co było wysoką kwotą w porównaniu z cennikiem innych filmów. Nie było wtedy multipleksów, seanse Titanica odbywały się w najbardziej reprezentacyjnym wówczas kinie w moim mieście,które obecnie jest kinem studyjnym. Wrażenia były tak wzruszające i spektakularne, że po niedługim czasie udałam się do kina ponownie na ten szczególny film. Od tamtej pory, niejednokrotnie do niego wracałam i za każdym razem budzi na nowo wszystkie odczucia i ogólny zachwyt.

PawelP_y

haha miałem 7 lat i zazdrościłem ludziom ktorzy widzieli w kinie. Ja musiałem zadowolić się urywkami piosenki na 30ton - swoją drogą pamietam ze piosenka z filmu była numerem 1 chyba kilkanaście tygodni z rzędu, była nie do ruszenia

ocenił(a) film na 10
austin90

Ja miałam 19 lat i byłam w kinie na Titanicu 6 razy. Dzisiaj po raz kolejny obejrzę w tv i będę płakać kiedy Rose wyskoczy z szalupy. Tym razem wzrusza mnie jeszcze jedno: od premiery minęło 22 lata. To więcej, niż miałam wtedy, kiedy biegałam na wszystkie seanse do kina. Ehhh.

ocenił(a) film na 8
PawelP_y

Żałuję że nie zaliczam się do tej grupy. Miałam wtedy tylko roczek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones