PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119224}

Tożsamość Willa

Morning Glory
6,1 89
ocen
6,1 10 1 89
Tożsamość Willa
powrót do forum filmu Tożsamość Willa

Mam dvd z filmem i nosi inny tytuł - "Miłość o brzasku".

adammiks

Oryginalny czy może nagranie z TV.

adammiks

Czy jest taka możliwość aby wrzucił Pan ten film do sieci? Ponieważ nie ma go nigdzie a już wszędzie szukałam. Czytałam książkę i chciałabym zobaczyć film, a niestety nie mam jak.

Edycia00

Mam ten film na dvd, z lektorem, ale nie umiem niczego wrzucić do sieci.

Edycia00

Tzn. mam film na dysku nagrywarki dvd.

IrenaSz

Szkoda, bo bardzo by mi zależało na tym filmie, książka była rewelacyjna. Ja sama też nie wrzucałam do sieci filmów, ale gdyby ktoś mógł pani w tym pomóc i udałoby się przesłać ten film to proszę pisać, będę wdzięczna :)

IrenaSz

jeśli ma pani konto na youtube to tam można wrzucić film

Edycia00

Naprawdę nie umiem niczego wrzucić do sieci. Nie jestem zbyt dobra w komputerze , chyba z racji starszego wieku. Umiem zrobić kopię z płyty dvd na drugą płytę, ale na nagrywarce dvd, nie w komputerze.

IrenaSz

Znalazłam coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=vFE6PSo_dg8 , może kiedyś w jakiś sposób się uda wrzucić,
jeśli tak to proszę pisać, będę wdzięczna, pozdrawiam:)

Edycia00

Wątpię, po prostu mogę nagrać na płytę dvd i przesłać pocztą.

IrenaSz

Jeśli to nie problem to byłabym wdzięczna, proszę wysłać paczkę na mój koszt, adres prześlę na prywatną wiadomość.

ocenił(a) film na 7
Edycia00

Na Allegro za kilka zł kupisz ten film,ale pod tytułem "Miłość o poranku".

ocenił(a) film na 7
adammiks

Ja mam pt."Miłość o poranku" :-)

pablo75

Dzięki za info, nie wiesz może czy to jest wersja tego filmu jako dodatek "do gazety", chodzi mi o to jaka jest jakość.

ocenił(a) film na 7
Edycia00

To było wydanie z 2 filmami. Drugi film to "Lincoln" z 1988r. Jakość szczerze mówiąc nie najlepsza i nie najgorsza. Dla "Tożsamości Willa" warto dać te 6-7 zl z przesyłką :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones